Nejlevnější židle

Ergonomická židle vychází vstříc moderním požadavkům na zdravé sezení. Ergonomie znamená, když máte pocit pohodlí i po 10, 20 letech sezení na kancelářské židli. Ergonomické židle zajišťují dynamické sezení tj. snadnou změnu polohy trupu za stálé podpory zad. Častokrát taková ergonomická židle není pro každého pohodlná ze začátku, protože se naše zdeformované tělo nechce ihned přizpůsobit  ... zobrazit více

Nejvyšší čas přesednout na ergonomické židle

Skoncujte s neustálým poposedáváním a bolestmi zad! Nejmodernější poznatky z oblasti ergonomie sezení a kancelářské práce stály za vznikem těchto unikátních ergonomických židlí. Unikátní je naše ergonomická židle svou variabilitou nastavení. Srdcem každé moderní ergonomické židle musí být kvalitní synchronní mechanismus. A ne jinak je tomu i v tomto případě naší ergonomické židle.

Nabízíme ergonomické židle pro vaše zdravé sezení

Ergonomické židle oceníte zejména v kancelářích, provozovnách s časově náročnějším provozem, ale i doma ve svých pracovnách. Tyto ergonomické židle se vyznačují kvalitním zpracováním a použitými materiály. Ergonomická židle je určena pro pohodlné a dlouhé sezení.

Výběr nejvhodnější ergonomické židle

Která ergonomická židle je ta nejlepší - s dlouhou životností a se zárukou zdravého sezení? Ta ergonomická židle, v které se cítíme pohodlně a zároveň šetří a „posiluje“ naše záda. Právě ergonomická židle nám poskytuje vyšší komfort a prvky dynamického sezení. Výsledkem používání ergonomických židlí je snížená zátěž zádových svalů, menší únava a s tím související vyšší produktivita.

Pokud hledáte dobrou kancelářskou židli v rozumné cenové relaci a nesedíte na židli denně příliš dlouho (2-6h), pak s doporučujeme podívat se na modely: kancelářská židle Canto SP, kancelářská židle Ruben, kancelářská židle Edge.

Hledáte-li kancelářkou ergonomickou židli i pro delší sezení (8-10h), pak velmi dobrou volbou z pohledu cena / výkoj jsou modely: kancelářská židle Flexi 1104, kancelářská židle Ruben a kancelářská židle Leaf.

Dáváte-li přednost zdravému a aktivnímu zdravému stylu a hledáte velmi povednou, ergonomickou židli pro správnou oporu pohybového aparátu, pak doporučujeme zdravotní židli Therapia BODY+.

Ochranná podložka pod kancelářskou židli chrání vaší podlahu před nechtěným poškrábáním kolečky.

Ochranná podložka pod kancelářskou židli chrání vaší podlahu před nechtěnými poškrábáním kolečky. Varianta podložky s hroty je vhodná na nejčastější typy koberců.

Jednací židle Taurus je vhodná všude tam, kde kladen důraz na maximální funkčnost při nízké ceně. Tato židle je kombinovatelná s kanelářskými židlemi 1380 Syn Flute a Panther Asyn.

Sleva 18 %

jídelní židle Nela je elegantní překližková židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Sleva 18 %

Jídelní židle Tina je elegantní překližková židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Sleva 5 %

Triton Gray je elegantní jednací židle s kvalitní kovovou svařovanou konstrukcí v celobarevné prodyšné síťovině. Tato židle je kombinovatelná s kanelářskou židlí Dike.

Sleva 5 %

Triton NET je elegantní jednací židle s kvalitní kovovou svařovanou konstrukcí. Tato židle je kombinovatelná s kancelářskou židlí Saturn.

Sleva 5 %

Triton Black je elegantní jednací židle s kvalitní kovovou svařovanou konstrukcí v celobarevné prodyšné síťovině. Tato židle je kombinovatelná s kanelářskou židlí Dike.

Sleva 29 %

Legenárdní stálice mezi jednacími židlemi Triton Black SL F82 šedá. Možnost židle stohovat na sebe. Robustní kovová konstrukce v černém provedení. Příjemný opěrák se samonosnou síťovinou. Prodloužená záruka 3 roky.

Sleva 29 %

Legenárdní stálice mezi jednacími židlemi Triton Black SL F83 modrá. Možnost židle stohovat na sebe. Robustní kovová konstrukce v černém provedení. Příjemný opěrák se samonosnou síťovinou. Prodloužená záruka 3 roky.

Sleva 29 %

Legenárdní stálice mezi jednacími židlemi Triton Black SL F85 černá. Možnost židle stohovat na sebe. Robustní kovová konstrukce v černém provedení. Příjemný opěrák se samonosnou síťovinou. Prodloužená záruka 3 roky.

Jídelní židle Dora je elegantní dřevěná židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Stylová vintage židle Tony S od českého výrobce Alba seating. Vhodná do exteriéru i interiéru. Odolná proti povětrnostním podmínkám. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu. Výběr z široké palety barev. Moderní a oblíbený vintage styl. Snadná na údržbu.

Sleva 5 %

Jednací židle Metis je vhodná všude tam, kde je kladen důraz na mobilitu a stohovatelnost. Tato židle je kombinovatelná s kancelářskou židlí Dike.

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Polyuretanový sedák. Český výrobce.

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Čalouněný sedák, odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví. Český výrobce.

Kancelářská židle Tennessee s plně prodyšným vysokým opěrákem. Mechanika s možností houpání a regulace síly protiváhy opěráku. Integrovaná bederní opěrka. Designový chromový kříž z oceli. Nosnost 120 kg.

Kancelářská židle Panther Asyn je cenově dostupné a pohodlné řešení židle k počítači.

Výškově stavitelná pracovní stolička Pipa z polyuretanové pěny, sedlový sedák, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Stylová vintage židle Tony od českého výrobce Alba seating. Vhodná do exteriéru i interiéru. Odolná proti povětrnostním podmínkám. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu. Výběr z široké palety barev. Moderní a oblíbený vintage styl. Snadná na údržbu.

Výškově stavitelná pracovní stolička Pilot z polyuretanové pěny, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Velmi oblíbená kancelářská židle Medea v černém provedení a područkami. Varianta se základní houpací mechanikou s možností aretace opěráku a regulace odporu opěráku podle váhy uživatele.

Velmi oblíbená kancelářská židle Medea v šedém provedení a područkami. Varianta se základní houpací mechanikou s možností aretace opěráku a regulace odporu opěráku podle váhy uživatele.

Kancelářská židle Wonder Large s bílým motivem, příjemně polstrovaným sedákem, vysokým opěrákem a integrovanými sklápěcími područky. Houpací mechanika s možností aretace v základní poloze. Odolný ocelový kříž v leštěném provedení.

Strana 1 z 29  | 692 Židlí
Filtr
Parametry
Barva
Potah opěráku a sedáku
Barva rámu
Barva setu
Maximální nosnost
Výbava
Vyrobeno
Výška postavy
Podle ceny
Značky

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč