Klientský servis

Předprodejní servis

Řadu výrobků si před zakoupením můžete vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti na naší kamenné prodejně. Židle a některé další výrobky si můžete od nás nezávazně na několik dní zapůjčit a otestovat u vás doma, či ve firmě. Pokud se jedná o firmu, nemusíte k nám, ale my přijedeme za vámi, židle přivezeme a odprezentujeme u vás a vybrané modely vám zapůjčíme k testování.

 

Architektonické návrhy interiéru

V případě, že se chystáte nakoupit nábytek do kanceláře a potřebujete poradit s výběrem či s dispozičním uspořádáním, obraťte se na nás. Rádi vás navštívíme, vyslechneme vaše požadavky, kancelářské prostory si zaměříme a navrhneme řešení. Součástí nabídky je i architektonický návrh 3D, který nabízíme zpravidla zdarma.

 

Prodejní servis

Na kamenné prodejně, případně po telefonu či emailu, vám proškolený personál poskytne veškeré informace týkající se zboží, či služeb. K dispozici jsou zde vzorníky potahových materiálů, či dekorů dřeva a kovů. Jsme schopni vyřešit i vaše individuální požadavky na zakázkovou a atypickou výrobu .

 

Poprodejní servis

Zboží vám dovezeme, profesionálně smontujeme a v případě zájmu provedeme individuální nastavení. U výrobků u nás zakoupených zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Pro firmy nabízíme i servisní prohlídky.