Zátěžové kancelářské křeslo

Hledáte zátěžové křeslo nebo zátěžovou židli s vyšší nosností? V kategorii zátěžových křesel najdete robustní křesla, která jsou výrobci certifikovaná pro vyšší nosnost od 130 - 200kg. Zátěžová křesla mají obvykle zasílenou nosnou konstrukci a certifikovaný zátěžový plynový píst.

Zátěžová kancelářská křesla jsou vhodná i jako křesla do 24/7 provozů. Zátěžová křesla jsou navržena pro maximální bezpečí a pohodlí i v těch nejrnáročnějších podmínkách.

Doprava Zdarma

Certifikované zátěžové křeslo Futura 150 s garantovanou nosností až 150 kg od. Komfortní opěrák s pružinami, sedák z PUR pěny. Zesílená konstrukce se zvýšeno nosností. Přední český výrobce Rim. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Zátěžová židle Laser určená pro 24h provoz. Plně synchronní mechanika a hliníkový kříž. Vysoký opěrák a anatomicky tvarovaný sedák zajistí vysoký komfort sezení. Vysoce odolný potah 200 000 cyklů Martindale.

Doprava Zdarma

Zátěžové kancelářské křeslo MyCronos 2498 AV. Zesílená konstrukce pro nosnost až 150 kg. Certifikace pro 24/7 provoz. Český výrobce kvalitního sedacího nábytku Mayer. Varianta s možností pevných, kovových područek.

Doprava Zdarma

Zátěžové kancelářské křeslo MyCronos 2498 A. Zesílená konstrukce pro nosnost až 150 kg. Certifikace pro 24/7 provoz. Český výrobce kvalitního sedacího nábytku Mayer. Varianta s možností měkčených3D područek (výška, šířka, hloubka).

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Celosíťovaná kancelářská židle Sirius Q24 je určena jen pro nejnáročnější uživatele a 24-hodinový provoz. Nosnost až 150 kg. Vyniká zpevněnou konstrukcí, jednoduchým centrálním ovládáním a výbornou ergonomií.

Doprava Zdarma

Ergonomicky propracovaná kancelářská židle Game Šéf s mechanikou E-synchro bez posuvu sedáku. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný, vzdušný opěrák. Výškově nastavitelná bederní oporu. Prošívány VIP sedák s injektovanou pěnou. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma
Showroom

Zátěžové křeslo Ergo 24 pro vysoké postavy určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká nosnost až 160 kg. Široký sedák. Robustní konstrukce, bederní přífuk pro podporu bederní páteře. Polohovatelný opěrák i sedák. Pro vyšší postavy.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomicky propracovaná kancelářská židle Game Šéf. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný, vzdušný opěrák. Samostatně výškově nastavitelná bederní opora. Synchronní mechanika. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Zátěžové křeslo Nonstop 24 určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká odolnost a nosnost až 150 kg. Hloubkově nastavitelná bederní opěra. Synchronní mechanika s posuvem sedáku v základu. Tradiční český výrobce Alba. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské křeslo Dispos 24 pro 24hodinový provoz, nosnost až 200 kg, robustní konstukce, výklopné područky, bohaté polstrování. Vyšší píst a hluboký sedák. Pro vyšší postavy.

Doprava Zdarma

ALBA Kent šéf je pohodlná kancelářská židle se značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, výškově stavitelný opěrák a anatomicky tvarovaný sedák

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Robustní kancelářské křeslo Kent Exclusive se solidní zvýšenou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, extra vysoký opěrák a anatomicky tvarovaný sedák.

Doprava Zdarma

Kancelářské křeslo Dispos 24 MIDI pro 24hodinový provoz, nosnost až 200 kg, robustní konstukce, výklopné područky, bohaté polstrování.

Doprava Zdarma

ALBA Kent síť černé barvy je kancelářská židle se síťovaným opěrákem a značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika. Fixní opěrák se stavitelnou bederní opěrkou.

Doprava Zdarma

ALBA Kent síť bílé barvy je kancelářská židle se síťovaným opěrákem a značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika. Fixní opěrák se stavitelnou bederní opěrkou.

Doprava Zdarma

Robustní zátěžové, dispečerské křeslo 2424 Concorde vhodné pro 24 hodinový provoz. Zesílená konstrukce s nosností až 159kg pro vícesměnný provoz, až 226kg pro jednosměnný provoz. Synchronní mechanizmus 5 násobnou aretací. Pneumatické nastavení výšky sedu. Vyrobeno v Kanadě.

Doprava Zdarma

Zátěžové křeslo Boston pro vysoké postavy určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká nosnost až 200 kg. Extra čalouněný sedák. Robustní konstrukce, zátěžový píst. Polohovatelný opěrák i sedák. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Sleva 5 % Novinka

Zátěžová dobře vybavená kancelářská židle Sirius Q24 Neo certifikovaná pro 24h provoz. Komfortní nastavení všech funkcí centrálním ovládáním. Negativní náklon sedáku i opěráku. Plně synchronní mechanika. Bederní opora s regulací přítlaku. Kvalita, stabilita a ergonomie. Certifikát české státní zkušebny.

Strana 1 z 1  | 18 Křesel
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU