Závěsy pro pc

Pokud máte stolní počítač (PC), možná jste uvažovali o tom, kam ho umístit tak, aby byl co nejvíce bezpečný, přístupný a na místo úsporný. Jedním z řešení je použítí držáku počítače (PC Belt / PC Rack).

Proč je držák pro PC dobrý nápad?

Držák počítače ke stolu má několik výhod, které zlepší komfort a efektivitu při práci s počítačem. Mezi ně patří:

Úspora místa

Držák počítače umožní uvolnit místo na stole, na podlaze, nebo v okolí počítače. Tím uživatel získá více prostoru pro další zařízení a dokumenty. Pracovní plocha se bude lépe uklízet, počítačová skříň ani kabely nebuou jednoduše překážet.

Ochrana počítače

Držák počítače pomáhá chránit počítač před poškozením, prachem, vlhkostí, nebo náhodným pádem / nárazem. Pokud je počítač upevněn pod deskou stolu, nebo na zdi, je méně pravděpodobné, že na něj něco spadne, nebo že ho někdo nedopatřením shodí, nebo převrhne..

Zlepšení ergonomie

Držák počítače umožní počítač umístit tak, aby byl dobře přístupný. Některé držáky jsou výsuvné, otočné, nebo jinak nastavitelné.

Pro kompletní uschování a vedení kabelů pod pracovní plochou slouží kabelové organizery vertikální nebo horizontální.

Kam držák PC umístit?

Držáky počítače se obvykle umisťují pod pracovní stůl nebo vedle něj. To záleží na konkrétním modelu držáku a na preferencích uživatele. Některé držáky jsou navrženy tak, aby byly připevněny přímo k pracovnímu stolu, zatímco jiné jsou samostatnými jednotky, které mohou být umístěny kdekoli v blízkosti pracovního místa.

Ať už potřebujete ušetřit místo na pracovním stole, chránit svůj počítač, nebo jednoduše udržet svůj pracovní prostor organizovaný, držák počítače je skvělou investicí.

 

Závěsný popruhový nosič PC Belt bílý je vhodným ergonomickým doplňkem každého pracoviště.

Závěsný popruhový nosič PC Belt šedý je vhodným ergonomickým doplňkem každého pracoviště.

Závěsný popruhový nosič PC Belt černý je vhodným ergonomickým doplňkem každého pracoviště.

Praktický, závěsný držák PC Rack bílý. Možnost nastavení šířky a výšky podle rozměrů počítače. Kvalitně zpracovaná kovová konstrukce. Barva bílá, šedá, černá.

Praktický, závěsný držák PC Rack šedý. Možnost nastavení šířky a výšky podle rozměrů počítače. Kvalitně zpracovaná kovová konstrukce. Barva bílá, šedá, černá.

Praktický, závěsný držák PC Rack černý. Možnost nastavení šířky a výšky podle rozměrů počítače. Kvalitně zpracovaná kovová konstrukce. Barva bílá, šedá, černá.

Strana 1 z 1  | 6 Závěsů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč