Celosíťované kancelářské židle

Celosíťované kancelářské židle představují špičkovou volbu pro každého, kdo hledá maximální komfort a moderní design do své kanceláře. Tyto židle jsou vybaveny síťovaným opěrákem i sedákem, což zajišťuje vynikající prodyšnost a optimální podporu těla během celého pracovního dne. Celosíťované židle jeou vítanou voblou nejen v letních měsících, ale i v kancelářích s vyšší okolní teplotou. Celosíťované židle jsou prodyšné a snižují nadměrné přehřívání zad a sedacích partií během ceodenního sezení. 

Výhody celosíťovaných kancelářských židlí:

  • Prodyšnost: Síťovaný materiál umožňuje volné proudění vzduchu, což minimalizuje pocení a zvyšuje pohodlí.
  • Ergonomie: židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly správnou podporu zad a pohybového aparátu.
  • Moderní vzhled: Elegantní a současný design dokonale doplní jakýkoli kancelářský interiér.

 

Vyberte si z naší široké nabídky celosíťovaných kancelářských židlí a dopřejte si komfort, který si zasloužíte. Pokud hledáte kancelářské židle pouze se síťovaným opěrákem a čalouněným sedákem, navštivte kategorii síťované židle, kde najdete kompletní nabídku kancelářských židlí pouze se síťovinou na opěráku.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická kancelářská židle Alba Game celosíť s čalouněným sedákem i opěrákem příjemně prodyšnou samonosnou síťovinou. Plně synchronní mechanika s posuvem hloubky sedáku. Výškově stavitelný opěrák s integrovanou bederní oporou. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Celosíťovaná ergonomická židle Etonnant vhodná i pro dlouhodobé sezení. Příjemně prodyšná síťovina. Synchronní mechanika. Integrovaná nastavitelná bederní opěra. Synchronní polohování hlavové opěrky. Měkčené 3D područky. Nosnost až 130kg.

Doprava Zdarma

Celosíťovaná kancelářská židle Ester jako nástupce oblíbené židle Scope. Flexibilní bederní podpora. Síťovaný opěrák, sedák i hlavová opěra. Výškově stavitelné područky. Synchronní mechanika s automatickou regulací síly protiváhy. Nosnost až 130 kg

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben All Mesh. Síťovaný opěrákem i sedák příjemnou samonosnou černou síťovinou. Velmi dobrá ergonomie i pro dlouhodobé sezení. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma
Novinka

Kancelářská židle Klem navazuje na úspěšný model kancelářské židle Enjoy. Síťovaný opěrák, sedák i hlavová opěra. Hloubkově nastavitelná bederní opěra. 3D nastavitelná opěrka hlavy. Nastavení hloubky sedu. Plně synchronní mechanika.

Doprava Zdarma
Novinka

Kancelářská židle Korina navazuje na úspěšný model kancelářské židle Ergohuman. Síťovina na opěráku, sedáku i 3D hlavové opěře. Flexibilní bederní opora. Systém Up-down pro nastavení výšky opěráku. Synchronní mechanika s regulací protiváhy opěráku. Posuv sedáku.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Celosíťovaná kancelářská židle Sirius Q24 je určena jen pro nejnáročnější uživatele a 24-hodinový provoz. Nosnost až 150 kg. Vyniká zpevněnou konstrukcí, jednoduchým centrálním ovládáním a výbornou ergonomií.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Celosíťované kancelářské křeslo Sirius Full Mesh je určeno pro nejnáročnější uživatele. Vyniká futuristickým designem, jednoduchým centrálním ovládáním a výbornou ergonomií. Síťovaný opěrák i sedák.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Lacerta modrá podporuje moderní způsob zdravého sezení v kvalitním propracovaném designu. Nosnost až 150kg.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Lacerta černá podporuje moderní způsob zdravého sezení v kvalitním propracovaném designu. Nosnost až 150kg.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Lacerta antracit podporuje moderní způsob zdravého sezení v kvalitním propracovaném designu. Nosnost až 150kg.

Doprava Zdarma

Celosíťované křeslo Joo v moderním designu. Výškově stavitelný síťovaný opěrák s flexibilní bederní opěrkou. Síťovaný sedák s nastavením hloubky sedu, stavitelné područky a hlavová opěrka.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Dream v černém provedení s prodyšným opěrákem i sedákem. Naklápěcí područky. Prodyšná, samonosná síťovina vysoké kvality. Synchronní mechanika s aretací v základní poloze.

Doprava Zdarma

Designová, originální židle Zero G s elegantně skrytou mechanikou a příjemným vzdušným čalounění od předního českého výrobce RIM. Originalita, lehkost a rychlost dodání, to je nová židle Zero G. Skladem do 5 dní k expedici.

Doprava Zdarma

Designová, originální židle Zero G ZG 1352 s elegantně skrytou mechanikou a příjemným vzdušným čalounění od předního českého výrobce RIM. Originalita, lehkost a aerace, to je nová židle Zero G.

Doprava Zdarma

Oblíbené celosíťované křeslo 7700 Epic High Black s vysokým opěrákem. Výběr ze 6 barevných variant sítí. Houpací mechanika s komfortním nastavením tuhosti opěráku pomocí kličky. Integrované područky. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Oblíbené celosíťované křeslo 7750 Epic Medium White se středně vysokým opěrákem. Výběr ze 6 barevných variant sítí. Houpací mechanika s komfortním nastavením tuhosti opěráku pomocí kličky. Integrované područky. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Oblíbené celosíťované křeslo 7750 Epic Medium Black se středně vysokým opěrákem. Výběr ze 6 barevných variant sítí. Houpací mechanika s komfortním nastavením tuhosti opěráku pomocí kličky. Integrované područky. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference White se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference Black se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu. Čtyřramenný hliníkový kříž v leštěném provedení osazen kluzáky.

Doprava Zdarma

Oblíbené celosíťované křeslo 7700 Epic High White s vysokým opěrákem. Výběr ze 6 barevných variant sítí. Houpací mechanika s komfortním nastavením tuhosti opěráku pomocí kličky. Integrované područky. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Moderní kancelářská židle Bat Net PERF černá s příjemným prodyšným opěrákem i sedákem pro aeraci zad i sedacích partií během delšího sezení. Synchronní mechanika s posuvem sedáku. Vysoce odolná síťovina doplněná na deotek příjemnou látkou.

Doprava Zdarma

Moderní kancelářská židle Vision Black s příjemné prodyšným sedákem i opěrákem. Plně synchronní mechanika elegantně integrovaná v rámu konstrukce. Pohledově decentní a povedené linie oceníte v domácí pracovně i v kanceláři.

Doprava Zdarma

Moderní kancelářská židle Vision Orange s příjemné prodyšným sedákem i opěrákem. Plně synchronní mechanika elegantně integrovaná v rámu konstrukce. Pohledově decentní a povedené linie oceníte v domácí pracovně i v kanceláři.

Strana 1 z 2  | 27 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU