Akustické budky a meeting room

Soukromí, klid a možnost maximální soustředění na práci. V dnešních open-sapce kancelářích a sdílených relax zónách se prostor na práci, odpočinek nebo důležitou schůzku nehledá snadno. Řešením jsou akustické budky pro 100% soukromí, klid a pohodlí. Jednoduše zavřete za sebou dveře. Okolní ruch a nechtěné pohledy hoďte za hlavu. Soustřeďte se na úkol, veďte schůzku s kolegy nebo vyřiďte důležitý telefonát.

Akustické budky zajistí soukromí pro jednotlivce i více osob při vedení meetingu a to ať jste uprostřed rušné kanceláře, oblíbené kavárny nebo vstupní hale.

Doprava Zdarma

Akusticky odhlučněná budka Cube Call pro jednu osobu. Klid a soukromí během video hovorů. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Odhlučněná akustická budka Cube Work pro maximální soustředění během práce na PC, video hovoru, online meetingu. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustická budka Cube Chat pro menší meeting v naprostém soukromí. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Odhlučněná akustická budka Cube Meet pro soukromé porady, schůzky v poklidném prostředí meeting roomu. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Strana 1 z 1  | 4 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU