Akustické stěny, boxy a paravány

Akustické systémy hrají důležitou roli v kancelářských prostorách a open-space kancelářích. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly hluk a rušivé zvuky z okolí, které mohou negativně ovlivnit produktivitu a pohodlí zaměstnanců.

Akustické paravány

Akustické paravány jsou velmi užitečné, protože pomáhají izolovat zvuk a vytvářejí klidnější pracovní prostředí. Mohou být použity k oddělení pracovních míst nebo k vytvoření menších, soukromějších prostor v rámci větší kanceláře. V nabídce jsou akustické paravány montované na stůl nebo samostatně stojící v prostoru.

Akustické budky

Akustické budky a boxy jsou další skvělou volbou pro kanceláře. Tyto uzavřené prostory poskytují ideální prostředí pro telefonování nebo schůzky bez rušení ostatními zaměstnanci. Umožňují soustředěnou práci nebo důvěrné konverzace bez nutnosti opustit kancelář.

Firma Office Pro nabízí širokou škálu akustických budek a paravánů. Jejich produkty jsou navrženy s ohledem na moderní kancelářské prostředí a jsou k dispozici v různých velikostech a barevných provedení, aby vyhovovaly potřebám moderní kanceláře. Kromě toho, že jsou tyto akustické budky funkční, jsou také velmi hezky designově navrženy a zpracovány a mohou přispět k celkovému vzhledu a atmosféře kanceláře.

Výběrem akustických systémů od Office Pro tak můžete vytvořit klidné a produktivní pracovní prostředí, které podporuje efektivitu a pohodlí vašich zaměstnanců.

 

Doprava Zdarma

Akusticky odhlučněná budka Cube Call pro jednu osobu. Klid a soukromí během video hovorů. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustická budka Cube Chat pro menší meeting v naprostém soukromí. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,X. Rozměr 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 600 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,M. Rozměr 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 800 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Odhlučněná akustická budka Cube Work pro maximální soustředění během práce na PC, video hovoru, online meetingu. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Odhlučněná akustická budka Cube Meet pro soukromé porady, schůzky v poklidném prostředí meeting roomu. Certifikovaný akustický systém. Akustická účinnost třídy A. Snížení hladiny řeči až o 30,7dB. Testováno českou akreditovanou zkušebnou. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL LX. Rozměr 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 1200 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL LM-R. Rozměr stěn 1500 x 1400 mm a 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 1400 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,LM-L. Rozměr stěn 900 x 1400 mm a 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 1600 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,UX. Třídílná sestava, rozměr stěny 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na plochu stolů Akustik TPA S 1800 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,UM. Třídílná sestava, rozměr stěn 900 x 1400 mm, 1500 x 1400 mm, 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci. Variabilní a modulární uspořádání.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 600 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 600 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 800 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 900 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1200 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1400 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1600 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Strana 1 z 4  | 89 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč