Vrácení zboží zakoupeného přes e-shop

V souladu s obchodními podmínkami má každý náš zákazník (fyzická osoba) právo na vrácení zboží zakoupeném na našem e-shopu.Standardní zákonná lhůta pro vrácení zboží zakoupeného přes e-shop je 14 dnů od doručení / vyzvednutí zboží.

Jak postupovat?

1) Informujte nás

Na email obchod@ergo-interier.cz nám napište, že Vám zboží nevyhovuje a přejete si ho vrátit v zákonné 14-denní lhůtě. Důležité údaje pro rychlé vyřízení odstoupení o smlouvy jsou:

2) Vyplňte formulář

Spolu s emailem nám zašlete vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

  • číslo faktury / číslo objednávky
  • předmětné zboží, které vracíte
  • způsob doručení zboží zpět k nám na prodejnu
  • preferovaný způsob vrácení financí (číslo účtu)

Formulář ke stažení zde:

3) Zabalte zboží

Zabalte zboží, ideálně do originálního obalu, vč. všech výplňových materiálů. Zboží zabalte včetně všech komponent a příslušenství. Dbejte na to, aby bylo zboží důkladně zabaleno pro bezpečnou přepravu, tak aby nedošlo k poškození zboží či jeho příslušenství.

4) Doručení zboží

takto zabalené zboží nám doručte na adresu naší prodejny Ergo Interier s. r. o., Pod Dálnicí 959/5, Praha 4, 141 00. Zboží můžete doručit osobně či ho zaslat přepravní společností. Náklady na přepravu při vrácení zboží ve 14-denní lhůtě hradí kupující.

5) Vrácení peněz

Peníze Vám zpět vrátíme nejpozději do 14 dnů od doručení zboží zpět k nám na prodejnu. Zboží převezmeme a zkontrolujeme zda nenese známky výrazného používání nad běžnou míru seznámení se se zbožím v rámci 14-denní lhůty. Případně, zda nebylo zboží poškozeno během přepravy přepravní společností. Odpovědnost za přepravu nese objednávající přepravy, při vrácení zboží je objednavatelem přepravy kupující.

Ostatní informace

Vrácení rozbaleného / smontovaného zboží

Rozbalením a použitím zboží v souladu s obchodními podmínkami nezaniká kupujícímu právo na vrácení zboží v zákonné 14-denní lhůtě. Zboží je možné vrátit i v případě, že je již smontované. Avšak prodávající má právo přiměřeně snížit vratnou částku za vrácené zboží o náklady nezbitně nutné k navrácení zboží do původního stavu (čištění, demontáž, kompletace a opětovné zabalení zboží).

Kdy není možné uplatnit právo na vrácení zboží

Právo na vrácení zboží v 14-denní zákonné lhůtě není možné uplatnit na zboží vyrobené na zakázku, viz. obchodní podmínky.