Herní židle

Herní židle a křesla jsou určeny především pro zpříjemnění času, který trávíte u počítače ať už při práci nebo při hraní her. Jsou speciálně tvarované tak, aby se přizpůsobily tělu, podporovaly dynamické sezení a zajistily maximální pohodlí během dlouhého hraní. Vybírat můžete z několika různých tvarů i barev. Vybrat si můžete modrou herní židli, zelenou herní židli, růžovou herní židli a černou herní židli.

Hlavové a bederní opěrky různých tvarů a možností nastavení zajišťují komfort pro záda a krční páteř, polohovací opěrky rukou zas pomohou při delším sezení snížit napětí v trapézových svalech a ramenou. O pohodlí při sezení se postarají bohatě polstrované sedáky a opěráky z kvalitních pěn se snadno udržovatelnými potahy.

Při výběru herní židle hraje důležitou roli i kvalitní konstrukce s vysokou nosností a také mechanika, která zajistí komfort celé židle. Oblíbená houpací mechanika umožní kromě nastavení výšky herní židle především zhoupnutí opěráku do pohodlné relaxační pozice, často i nastavení síly protiváhy a aretaci opěráku.

Herní křeslo vám stejně jako kancelářská židle přinese vysoký komfort při sezení u počítače, je určena pro hráče, kteří chtějí na nějaký čas uniknout z reality do virtuálního světa a relaxovat ať už hraním her nebo chatováním s přáteli. Pro delší sezení doporučujeme kvalitní ergonomické židle, které mohou díky svým možnostem individuálního nastavení výrazně omezit případné zdravotní problémy s pohybovým aparátem, kardiovaskulární potíže a další komplikace způsobené dlouhodobým sezením. Optimální je doplnit ergonomickou židli výškově nastavitelným stolem vhodným pro práci v sedě i ve stoje.

Doprava Zdarma

Smart ergonomická židle Pofit PF-AC monitoruje správné sezení a komunikuje s uživatelem pomocí aplikace. Chytrá židle Pofit reguluje bioniku páteře a zajišťuje 300% oporu páteře a zádového svalstva.

Doprava Zdarma

Exkluzivní herní židle Boost bílá s plně prodyšným opěrákem a sedákem od českého výrobce Antares. Flexibilní opěrák pro optimální rozložení tlaku na jednotlivé části zad. Robustní ocelová konstrukce.

Doprava Zdarma

Exkluzivní herní židle Boost červená s plně prodyšným opěrákem a sedákem od českého výrobce Antares. Flexibilní opěrák pro optimální rozložení tlaku na jednotlivé části zad. Robustní ocelová konstrukce.

Doprava Zdarma

Exkluzivní herní židle Boost zelená s plně prodyšným opěrákem a sedákem od českého výrobce Antares. Flexibilní opěrák pro optimální rozložení tlaku na jednotlivé části zad. Robustní ocelová konstrukce.

Doprava Zdarma

Exkluzivní herní židle Boost šedá s plně prodyšným opěrákem a sedákem od českého výrobce Antares. Flexibilní opěrák pro optimální rozložení tlaku na jednotlivé části zad. Robustní ocelová konstrukce.

Doprava Zdarma

Exkluzivní herní židle Boost modrá s plně prodyšným opěrákem a sedákem od českého výrobce Antares. Flexibilní opěrák pro optimální rozložení tlaku na jednotlivé části zad. Robustní ocelová konstrukce.

Doprava Zdarma

Luxusní manažerské křeslo Tea TE 1303 s čalouněným nízkým opěrákem. Plně synchronní mechanika ERGO-RELAX. Područky již v základu.

Doprava Zdarma

Luxusní manažerské křeslo Tea TE 1302 s čalouněným středně vysokým opěrákem. Plně synchronní mechanika ERGO-RELAX. Područky již v základu.

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Luxusní manažerské křeslo Tea TE 1301 s čalouněným vysokým opěrákem a integrovanou hlavovou opěrkou. Plně synchronní mechanika ERGO-RELAX. Područky již v základu.

Doprava Zdarma

Herní židle Raptor BLACK - RED s designem závodní sedačky super sportu. Výškově nastavitelný mechanizmus s možností houpání a regulace odporu opěráku. Čalouněno v černo červené syntetické kůži. Měkčené čalouněné područky.

Doprava Zdarma

Herní židle Venom BLACK - WHITE s designem závodní sedačky super sportu. Výškově nastavitelný mechanizmus s možností houpání a regulace odporu opěráku. Polohovatelný bederní polštář. Područky výškově nastavitelné.

Doprava Zdarma

Smart ergonomická židle Pofit PF-AW monitoruje správné sezení a komunikuje s uživatelem pomocí aplikace. Chytrá židle Pofit reguluje bioniku páteře a zajišťuje 300% oporu páteře a zádového svalstva.

Doprava Zdarma

Zdravotní židle herní edice Therapia E+ Gamer Black/Orange navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu páteře. Vyrobeno v ČR ve spolupráci s českými fyzioterapeuty.

Doprava Zdarma

Zdravotní židle herní edice Therapia E+ Gamer Black/Green navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu páteře. Vyrobeno v ČR ve spolupráci s českými fyzioterapeuty.

Doprava Zdarma

Zdravotní židle herní edice Therapia E+ Gamer Black/Tyrkys navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu páteře. Vyrobeno v ČR ve spolupráci s českými fyzioterapeuty.

Doprava Zdarma

Zdravotní židle herní edice Therapia E+ Gamer Black/White navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu páteře. Vyrobeno v ČR ve spolupráci s českými fyzioterapeuty.

Doprava Zdarma
Showroom

Zdravotní židle herní edice Therapia E+ Gamer Black/Red navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu páteře. Vyrobeno v ČR ve spolupráci s českými fyzioterapeuty.

Strana 1 z 1  | 17 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč