Kontejner k dětskému stolu

Zásuvné kontejnery a šuplíkové zásuvky jsou navrženy jako univerzální, pojízdné úložné prostory. Vybrané modely mohou sloužit i pro sezení, například pro přísedícího rodiče. Kontejnery určené k sezení jsou vybaveny polstrovanou podložkou v barvě čalounění dětské židle. Pojízdné kontejnery Mayer jsou primárně určeny k dětským rostoucím stolům Mayer. Kontejnery nabízejí centrální zamykání, 2-3 zásuvky a dělící přepážky pro přehledné uspořádání sešitů a výkresů. K dispozici jsou kontejnery v různých barvách a dekorech.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 32R8 18 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i pro případné sezení.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32P8 W se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, dekor vrchní části bílá. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32P8 AH se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha dekor javor. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 370 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrna, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 461 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 462 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 463 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma
Showroom

Universální pojízdné kovové kontejnery Mayer 32P8 26093 slouží nejen jako úložné mobilní prostory, ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 090 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 091 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 092 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 AH se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části javor.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 W se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části bílá.

Showroom

MAYER plastový oddělovač do kontejneru 32SC vhodný pro všechny tipy kontejnerů MAYER.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 090 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části růžový polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 091 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části červený polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 092 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části modrý polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 093 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části zelený polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 370 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části růžový Aquaclean.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 461 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části červený Aquaclean.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 462 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části modrý Aquaclean.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 463 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části zelený Aquaclean.

Doprava Zdarma

Pojízdný kontejner Leader 32L8 na kolečkách od českého výrobce Mayer určený ke všem rostoucím stolům Mayer. Praktické 3 zásuvky, horní zásuvka s chytrým organizérem. Přední kolečka bržděná. Možno doplnit sedacím polštářem oblíbené barvy.

Doprava Zdarma

Pojízdný kontejner Leader 32L8 26 093 zelené kruhy na kolečkách od českého výrobce Mayer určený ke všem rostoucím stolům Mayer. Praktické 3 zásuvky, horní zásuvka s chytrým organizérem. Přední kolečka bržděná. Možno doplnit sedacím polštářem oblíbené barvy.

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU