Otočná křesla a křesílka

Otočná křesla jsou perfektní nejen jako moderní doplněk kanceláře, ale především plní praktickou funkci. Pokud máte návštěvu či důležitou schůzku, máte ji kde pohodlně. Otočná křesla jsou ideální do domácí pracovny, obývacího pokoje nebo jako elegantní doplněk do ložnice.

Otočná křesla vám umožní relaxovat a zároveň si díky otočnému mechanismu zachovat pohodlný rozsah pohybu na jakoukoliv stranu. Díky otočnému mechanismu se můžete snadno otáčet o 360 stupňů, což vám umožní mít vše potřebné na dosah ruky bez nutnosti vstávání.

Chcete si pořídit designový kousek, který vám nabídne komfortní odpočinek a zároveň zpříjemní pracovní prostředí? Pomůžeme vám vybrat otočné křeslo, které splní vaše očekávání. Otočná křesla jsou dostupná v různých stylech, barvách a materiálech. Otočná křesla od vybraných výrobců lze barevně sladit s kancelářskými židlemi ve stejné látce i barvě.

 

Ideální kombinací stylu otočného křesla, barevného provedení a vybrané potahové látky vytvoříte do interiéru velmi osobitý a reprezentativní moderní prvek, který oceníte nejen vy, ale především vaše návštěvy.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 FW z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Dřevěná podnož otočná ve vybraném dekoru.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Flexi Lounge FL-XL s otočnou mechanikou z dílny českého výrobce LD Seating. Lukrativní design italského návrháře Paolo Orlandini vhodný do všech reprezentativních prostor i domácích pracoven. Celočalouněný korpus.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Flexi Lounge FL-XLBR s čalouněnými područky a otočnou mechanikou z dílny českého výrobce LD Seating. Lukrativní design italského návrháře Paolo Orlandini vhodný do všech reprezentativních prostor i domácích pracoven. Celočalouněný korpus.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Flexi Lounge FL-XLBR-RA s čalouněnými područky a otočnou, houpací mechanikou z dílny českého výrobce LD Seating. Lukrativní design italského návrháře Paolo Orlandini vhodný do všech reprezentativních prostor i domácích pracoven. Celočalouněný korpus.

Doprava Zdarma

Série designových křesel Relax V poskytuje pohodlné a stylové sezení s množstvím podnoží splňujících nevšední požadavky.

Doprava Zdarma

Série designových křesel Relax S poskytuje pohodlné a stylové sezení s množstvím podnoží splňujících nevšední požadavky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 880 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní, středně vysoký opěrák s pohledným prošíváním, integrované područky. Houpací mechanika s možností aretace.

Doprava Zdarma

Řada křesel Polo K-N4 českého výrobce LD Seating nabízí škálu variant podnoží vhodných do designových interiérů.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Flexi P FP F25 od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová podnož se čtyřramennou základnou v provedení leštěný hliník.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křesílko Flexi P FP F90-BL od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová nylonová podnož se čtyřramennou základnou v černém provedení.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křesílko Flexi P FP F90-WH od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová nylonová podnož se čtyřramennou základnou v bílém provedení.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křesílko Flexi P FP F95-BL od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová nylonová podnož se čtyřramennou základnou v černém provedení, osazená kolečky.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křesílko Flexi P FP F95-WH od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová nylonová podnož se čtyřramennou základnou v bílém provedení, osazená kolečky.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 832-RA italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák s područkami. Houpací, výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 832-PRA italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák s područkami. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 832-RA F34-N6 italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák s područkami. Houpací, výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace. Designový 4-ramenný kříž.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 832-PRA F34-N6 italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák s područkami. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 835-RA F34-N6 italského designu. Komfortní, nízký opěrák s područkami. Houpací, výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace. Designový 4-ramenný kříž s kluzáky.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 835-PRA F34-N6 italského designu. Komfortní, nízký opěrák s područkami. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Designový 4-ramenný kříž s kluzáky.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 825-PRA F34-N6 italského designu. Komfortní, nízký opěrák. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Designový 4-ramenný kříž s kluzáky.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Flexi P FP F60-N6 od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová podnož se čtyřramennou základnou v provedení leštěný hliník.

Doprava Zdarma

Řada křesel Polo+ F34-N6 českého výrobce LD Seating nabízí škálu variant podnoží vhodných do designových interiérů.

Doprava Zdarma

Série designových křesel Relax T poskytuje pohodlné a stylové sezení s množstvím podnoží splňujících nevšední požadavky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Flexi Lounge FL-XL s otočnou houpací mechanikou z dílny českého výrobce LD Seating. Lukrativní design italského návrháře Paolo Orlandini vhodný do všech reprezentativních prostor i domácích pracoven. Celočalouněný korpus.

Strana 1 z 2  | 28 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU