Židle pro zdravotníky a zdravotnické stoličky

Specializovaná pracoviště vyžadují židle určené svým zpracováním právě pro konkrétní typ práce. Profesionální lékařské židle, dentistické židle, laboratorní židle, kosmetické a pedikérské židle. Židle s rovným či sedlovým sedákem, s oporou zad i stoličky bez opěráku, zvýšené, výškově nastavitelné i bez dotyku rukou a v kvalitních omyvatelných potazích. Od takových židlí očekáváme vysokou kvalitu použitých materiálů pro dlouhodobé sezení, elegantní design a odolnost v náročnějším prostředí.

Kvalitní omyvatelné potahy rezistentní vůči desinfekci splňující přísné požadavky na hygienu, odolné vůči bakteriím, virům, ohni, skvrnám, oleji, krvi i moči (Silvertex, Lima/ Magic).

V naší nadíce naleznete ergonomické lékařské židle, židle do ordinace a sesterny, židle do lékáren, ambulancí a zdravotnického zázemí, vyšetřovací stoličky, židle pro zubaře, zvýšené židle a stoličky do laboratoří (laboratorní židle na kolečkách), židle a lavice do čekáren, židle pro kosmetičky a pedikérky.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1251 dent s otočnou oporou zad kolem sedáku. Kruhový ovladač pístu, hliníkový kříž. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1283 s pevnou oporou zad nebo lokte, hliníkový kříž. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1283 dent s pevnou oporou zad nebo lokte, hliníkový kříž. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1292 s otočnou oporou zad kolem sedáku, hliníkový kříž. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1292 s otočnou oporou zad kolem sedáku, hliníkový kříž. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1207 se širokým sedlovým sedákem. Hliníkový kříž, možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1207 Dent se širokým sedlovým sedákem. Hliníkový kříž. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 se naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříž. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma
Showroom

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 Dent s naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříž, vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medi 1251 med s otočnou oporou zad kolem sedáku. Kruhový ovladač pístu, hliníkový kříž. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1240 dent s hliníkovým křížem. Stavitelná opora zad. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1240 s hliníkovým křížem. Stavitelná opora zad. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Vysoce stabilní otočná stolička Medi 1202 s možností nastavení výšky sedu. Kulatý sedák s oblou hranou pro vysoké zatížení. Ocelový rám s vodorovnou oporou pro nohy. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1205 s kruhovou oporou a vysokým pístem. Polohovatelná kruhová opora pro nohy. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1252 s hliníkovým křížem. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1252 s hliníkovým křížem. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1254 61 chrom. Vysoký píst. Pevná opora pro nohy součástí kříže. Kovová opěrka zad. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1254 62 bílá. Vysoký píst. Pevná opora pro nohy součástí kříže. Kovová opěrka zad. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1256 s hliníkovým křížem. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1256 dent s hliníkovým křížem. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1256 clean s hliníkovým křížem. Nožní aretace výšky. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 Clean s naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříže. Nožní aretace výšky. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Zdravotnická a kancelářská otočná židle Prime Mesh 2301 v černém provedení, černý polymerový opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Strana 1 z 3  | 58 Židlí

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU