Jídelní židle a dřevěné židle

Pocitvé a kvalitní jídelní židle od českých výrobců. Korpus je mořen do vybraného dezénu. U vybraných modelů je možné kovovou konstrukci zvolit v provedení chrom, práškově šedá či barevná. Pevnost a vysokou kvalitu zajišťuje konstrukce svařená do jednoho kusu. Jídelní židle a kuchyňské židle prošly atestací v náročném prostředí provozu i ve státní zkušebně s dosaženou certifikací.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Flexi Chair 125-NC z dílny českého výrobce LD Seating. Úzký, čalouněný opěrák s tradičními oušky. Spolehlivá, robustní ocelová podnož. Pro snadnou manipulaci a úsporu prostoru je možné židle stohovat na sebe.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Flexi Chair 125 z dílny českého výrobce LD Seating. Úzký, čalouněný opěrák s tradičními oušky. Spolehlivá, robustní ocelová podnož. Pro snadnou manipulaci a úsporu prostoru je možné židle stohovat na sebe.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Flexi Chair 120-NC z dílny českého výrobce LD Seating. Široký, čalouněný opěrák s tradičními oušky. Spolehlivá, robustní ocelová podnož. Pro snadnou manipulaci a úsporu prostoru je možné židle stohovat na sebe.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Flexi Chair 120 z dílny českého výrobce LD Seating. Široký, čalouněný opěrák s tradičními oušky. Spolehlivá, robustní ocelová podnož. Pro snadnou manipulaci a úsporu prostoru je možné židle stohovat na sebe.

Doprava Zdarma

Elegantní křesílko Flexi P FP-D od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Moderní celodřevěná podnož v dekoru přírodního dubu.

Doprava Zdarma

Elegantní, konferenční křeslo Harmony Pure 855-D italského designu a české výroby. Moderní, celodřevěná 4-nohá podnož v dekoru olejovaného dobu. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Moderní křesílko Harmony 835-D italského designu a české výroby. Celočalouněný korpus. Integrované, čalouněné područky. Dřevěná podnož v dekoru dub.

Doprava Zdarma

Moderní křesílko Harmony 825-D italského designu a české výroby. Celočalouněný korpus. Dřevěná podnož v dekoru dub.

Sleva 18 %

Jídelní židle Tina je elegantní překližková židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Sleva 18 %

jídelní židle Nela je elegantní překližková židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Jídelní židle Dora je elegantní dřevěná židle s anatomickým tvarováním pro příjemný sed krátkodobého charakteru. Překližkový korpus a kvalitní konstrukce. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Moderní barová židle Flexi Chair 122 z dílny českého výrobce LD Seating. Široký, čalouněný opěrák s tradičními oušky. Spolehlivá, robustní ocelová podnož. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Moderní jednací židle Aoki 2160/S PC s područkami. Jednoduchý a přesto propracovaný design. Široký výběr barevného provedení.

Doprava Zdarma

Moderní jednací židle Aoki 2160 PC s područkami. Jednoduchý a přesto propracovaný design. Široký výběr barevného provedení.

Doprava Zdarma

Moderní typ jednací křeslo Aoki 2160 TC WOOD s područkami. Jednoduchý design, elegantně pohledné područky, robustní podnož, dekor buk s přírodním lakem.

Time 170 je moderní konferenční židle vynikající svým jednoduchým designem a praktickým funkčním použitím.

Time 160 je moderní konferenční židle vynikající svým jednoduchým designem a praktickým funkčním použitím.

Doprava Zdarma

Time 171 je moderní konferenční židle vynikající svým jednoduchým designem a praktickým funkčním použitím.

Doprava Zdarma

Time 161 je moderní konferenční židle vynikající svým jednoduchým designem a praktickým funkčním použitím.

Stylová vintage židle Tony od českého výrobce Alba seating. Vhodná do exteriéru i interiéru. Odolná proti povětrnostním podmínkám. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu. Výběr z široké palety barev. Moderní a oblíbený vintage styl. Snadná na údržbu.

Stylová vintage židle Tony S od českého výrobce Alba seating. Vhodná do exteriéru i interiéru. Odolná proti povětrnostním podmínkám. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu. Výběr z široké palety barev. Moderní a oblíbený vintage styl. Snadná na údržbu.

Strana 1 z 1  | 21 Židlí
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU