O nás - „specialisté na ergonomii a kancelářský nábytek“

Hledáte kvalitní, pohodlné ergonomické židle od českých výrobců? Plánujete kompletně vybavit kancelář, zasedací místnost nebo domácí pracovnu kancelářským nábytkem? Pak jste na správném místě. Jsme ERGO INTERIER. Jsme firma, která se specializuje na prodej a poradenství v oblasti ergonomie a vybavování kancelářským nábytkem. Nabízíme široký výběr ergonomických židlí, pracovních stolů, výškově stavitelných stolů, dětský rostoucí nábytek a mnoho dalších ergonomických pomůcek, které Vám zpříjemní a zefektivní práci.

Naše firma byla založena v roce 2008 a od té doby jsme s pokorou a vděčností vybudovali spokojenou zákaznickou základnu. Naše motto je: “Ergonomie je zdraví, pohoda a efektivita”. Věříme, že správné sezení a pracovní prostředí mají vliv na vaše zdraví, náladu a výkon. Proto se snažíme nabízet vám ty nejlepší produkty, které vám zajistí komfort, podporu a flexibilitu.

Produktové řady v naší nabídce pochází z ověřených zdrojů a splňují nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní normy. Velká část produktového portfolia pochází od předních českých výrobců kancelářského nábytku. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a dodavateli, jako jsou Hobis, LD Seating, Rim, Mayer, Office ProAntares, Alba a Prowork.

Produkty do naší nabídky pečlivě vybíráme. Před zařazením do portfolia testujeme u nás na showroomu. Vybíráme pro Vás produkty, které jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašim individuálním potřebám a preferencím. Produkty vybíráme i tak, abyste si mohli zvolit kombinaci ze široké palety barevného provedení právě pro Vás interiér kanceláře či domácí pracovny. My doporučíme, vy si vyberete.

Součástí našich služby je:

  • konzultace v oblasti ergonomie
  • návrh a vhodné dispoziční uspořádání kancelářských prostor
  • dodání typizovaného i atypického nábytku na přání
  • 3D vizualizace a návrh kancelářského nábytku do prostoru
  • odborná montáž s vlastní dopravou a likvidací obalového materiálu
  • prezentace vybraných židlí a elektrických stolů přímo u Vás ve firmě

Konzultace kancelářských prostor

Nabízíme 3D návrh interiéru v rámci objednávky zdarma. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo s dispozičním uspořádáním, můžete se obrátit na naše odborné konzultanty - kontakt zde.