Příslušenství

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 32R8 18 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i pro případné sezení.

Doprava Zdarma
Showroom

Universální pojízdné kovové kontejnery Mayer 32P8 26093 slouží nejen jako úložné mobilní prostory, ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Showroom

MAYER plastový oddělovač do kontejneru 32SC vhodný pro všechny tipy kontejnerů MAYER.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 092 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Showroom

Univerzální polička Mayer 32P9 s nastavitelným držákem knih k dětským rostoucím stolům Mayer Profi 3.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 091 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 26 090 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32P8 AH se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha dekor javor. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 AH se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části javor.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 370 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrna, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 461 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 463 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 462 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32P8 W se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, dekor vrchní části bílá. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 W se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části bílá.

Showroom

Univerzální polička Mayer 32U5 s nastavitelným držákem knih k dětským rostoucím stolům Mayer Uniq.

Doprava Zdarma

Univerzální polička Mayer 32E5 s nastavitelným držákem knih k dětským rostoucím stolům Mayer Expert.

Univerzální polička Mayer 32P9 18 s nastavitelným držákem knih k dětským rostoucím stolům Mayer Profi 3.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 090 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části růžový polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 091 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části červený polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 092 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části modrý polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 26 093 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části zelený polyester.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 370 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části růžový Aquaclean.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 461 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu bílá, dekor vrchní části červený Aquaclean.

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU