Akustické stěny a dělící stěny

Objevte variabilní a modulární systémy akustických a dělících stěn pro zvýšení soukromí a zlepšení akustiky. Ideální akustické řešení pro malé i velké kanceláře, open-space prostory a veřejné prostory. Akustické stěny a dělící přepážky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající zvukovou izolaci, zvyšovaly soukromí a minimalizovali ruchy. Minimalizace hluku a okolních pohledů pomůže zaměstnancům i vedoucím pracovníkům ke zvýšení produktivity a zlepšení celkové pohody na pracovišti. Akustické dělící stěny efektivně oddělují pracovní místa a zároveň zlepšují akustiku prostoru. Akustické a dělící stěny lze snadno přizpůsobit potřebám vašeho prostoru. V nabídce nalezene různé velikosti, tvary stěn a barevné provedení. Akustické systémy jsou navrženy pro snadnou instalaci do libovolných prostor a modulaci podle aktuálních potřeb.

Akustické stěny z naší nabídky nejsou jen funkčním prvek. Zásluhou velmi povedenému dílenskému zpacování slouží i jako reprezentativní, designový prvek moderní kanceláře. 

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,UM. Třídílná sestava, rozměr stěn 900 x 1400 mm, 1500 x 1400 mm, 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci. Variabilní a modulární uspořádání.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,UX. Třídílná sestava, rozměr stěny 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,LM-L. Rozměr stěn 900 x 1400 mm a 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL LM-R. Rozměr stěn 1500 x 1400 mm a 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL LX. Rozměr 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,M. Rozměr 900 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická stěna Slim Walls SL-WALL,X. Rozměr 1500 x 1400 mm. Zachování soukromí a odhlučnění okolního prostředí. Hliníkový rám osazen na ocelové konstrukci v práškově černé barvě. Variabilní a modulární uspořádání. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízská Akustik TPA P 1200 1180 SK 1 s jedním koncovým sloupkem. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 1200 1180 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 1000 1180 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 1000 1180 SK 1 s jedním koncovým sloupkem. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 1000 1180 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 800 1180 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 800 1180 SK 1 s jedním koncovým sloupkem. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízká Akustik TPA P 800 1180 bez koncových sloupků. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Doprava Zdarma

Samostatně stojící akustická příčka nízská Akustik TPA P 1200 1180 SK 2 se dvěma koncovými sloupky. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek středový elipsa k nízké příčce Akustik TPA P SS 1180. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek X profil k vysoké příčce Akustik TPA P SX 1565. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek T profil k vysoké příčce Akustik TPA P ST 1565. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek L profil k vysoké příčce Akustik TPA P SL 1565. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek středový elipsa k vysoké příčce Akustik TPA P SS 1565. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek koncový k nízké příčce půlelipsa Akustik TPA P SK 1180. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek X profil k nízké příčce Akustik TPA P SX 1180. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Sloupek T profil k nízké příčce Akustik TPA P ST 1180. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.

Strana 1 z 2  | 40 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU