Kabelové organizéry

Udržujte svou pracovní plochu stolu přehlednou a organizovanou. Kabelové organizéry jsou praktickým a nezbytným příslušenstvím pro každého, kdo chce udržet svůj pracovní stůl čistý a organizovaný. Kabelové organizery jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet kabely přehledně uspodářané a pokud možno skryté pod pracovní plochou. Díky přehledné organizaci kabelů máte snadno a rychle ten správný kabel vždy po ruce, aniž byste museli prohledávat celý stůl.

Kabelové organizéry pomáhají prodloužit životnost kabelů tím, že je chrání před zamotáním, přivřením či jiným poškozením a deformací. Přehledná, čistá a organizovaná pracovní plocha na stole může zlepšit produktivitu a snížit stres.

Svislý kabelový svod KOS 2 šedý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny typy výškově polohovatelných stolů, délka až 128 cm.

Showroom

Kabelový svislý svod KOS 2 bílý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny typy výškově polohovatelných stolů, délka až 128 cm.

Svislý kabelový svod KOS 2 černý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny typy výškově polohovatelných stolů, délka až 128 cm.

Kabelový svislý svod KOS 1 šedý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny stolů pevné výšky. Délka 88 cm.

Showroom

Kabelový svislý svod KOS 1 bílý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny stolů pevné výšky. Délka 88 cm.

Kabelový svislý svod KOS 1 černý pro elegantní uschování kabelů pod stolovou deskou. Vhodné pro všechny stolů pevné výšky. Délka 88 cm.

Vodorovný kabelový organizér KOV 600 šedý efektivně a pohledně pomůže skrýt kabely pod pracovní deskou. Doporučujeme kombinovat se svislým organizérem kabelů. Délka 2 x 53 cm.

Showroom

Vodorovný kabelový organizér KOV 600 bílý efektivně a pohledně pomůže skrýt kabely pod pracovní deskou. Doporučujeme kombinovat se svislým organizérem kabelů. Délka 2 x 53 cm.

Vodorovný kabelový organizér KOV 600 černý efektivně a pohledně pomůže skrýt kabely pod pracovní deskou. Doporučujeme kombinovat se svislým organizérem kabelů. Délka 2 x 53 cm.

Kabelový svod určený pro stoly standardní výšky, délka svodu 82 cm.

Showroom

Univerzální kabelový svod pro všechny typy výškově nastavitelných stolů. Délka svodu až 132 cm. Materiál plast s kovovým zatížením.

Univerzální kabelový kanál KUK v černém provedení ke všestrannému použití. Efektivní a pohledné vedení kabelů pod pracovním stolem.

Univerzální kabelový kanál KUK v bílém provedení ke všestrannému použití. Efektivní a pohledné vedení kabelů pod pracovním stolem.

Univerzální kabelový kanál KUK v šedém provedení ke všestrannému použití. Efektivní a pohledné vedení kabelů pod pracovním stolem.

Novinka

Univerzální kabelové úchytky UK2 pro bezpečné a skryté vedení kabelů po pracovní deskou. Kabelové úchytky pro přehledné vedení kabelů. Montáž pomocí samořezných vrutů. Počet v balení 2ks.

Novinka

Univerzální kabelové úchytky UK6 pro bezpečné a skryté vedení kabelů po pracovní deskou. Kabelové úchytky pro přehledné vedení kabelů. Montáž pomocí samořezných vrutů. Počet v balení 6ks.

Strana 1 z 1  | 16 Organizérů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč