Židle a lavice do čekárny

Široký výběr kvalitního nábytku do čekáren, vstupních hal a vestibulů. Kvalitní židle a lavice do čekárny zlepší komfort vašich návštěvníků. Židle a lavice do čekáren z naší nabídky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí během čekání a odbavení klienta / pacienta. Židle a lavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. V nabídce i lavice s praktickým odkládacím stolkem. Nabízíme různé styly a provedení židlí a lavic, které se hodí do libovolných typů prostor - od moderních kanceláří, vstupních hal a vestibulů po tradiční čekárny. Ať už hledáte minimalistický design nebo něco více výrazného, najdete to u nás. V nabídce naleznete židle do čekárenmultisedákyvícemístné lavice do chodeb. Židle a lavice se dělí podle počtu míst, typu a tvaru provedení a barevné varianty.

Nabízíme rychlou a spolehlivou dopravu po celé České republice. Židle do čekáren, lavice do čekáren, nábytek do čekáren, kvalitní židle, stylové lavice. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Doprava Zdarma

Dvojmístná moderní lavice Dream 140-2-N1 od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný hliník.

Doprava Zdarma

Dvojmístná moderní lavice Dream 140-2T-N1 s odkládacím stolkem od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Trojmístná moderní lavice Dream 140-3-N1 od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Trojmístná moderní lavice Dream 140-3T-N1 s odkládacím stolkem od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Čtyřmístná moderní lavice Dream 140-4-N1 od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Čtyřmístná moderní lavice Dream 140-4T-N1 s odkládacím stolekem od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Pětimístná moderní lavice Dream 140-5-N1 od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Jednací židle Taurus je vhodná všude tam, kde kladen důraz na maximální funkčnost při nízké ceně. Tato židle je kombinovatelná s kanelářskými židlemi 1380 Syn Flute a Panther Asyn.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream Dream 131-Z s pérovou podnoží vyrobené z kvalitní oceli. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating. Židle jsou stohovatelné pro snadnou manipulaci, úklid a úsporu prostoru. Plastové krytky šedé.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream Dream 131-Z BR s pérovou podnoží vyrobené z kvalitní oceli. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating. Židle jsou stohovatelné pro snadnou manipulaci, úklid a úsporu prostoru. Plastové krytky šedé.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 100BL od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Perforovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 100BL BR s područkami od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Perforovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 101BL-Z na pružinové konstrukci od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Perforovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 101BL-Z BR na pružinové konstrukci s područkami od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Perforovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 103BL od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Čalouněný opěrák i sedák.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 103BL BR s područkami od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Čalouněný opěrák i sedák.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 104BL-Z na pružinové konstrukci od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Čalouněný opěrák i sedák.

Doprava Zdarma

Konferenční židle Dream 110 BR s područkami vyniká svým jednoduchým a funkčním designem s důrazem na kvalitu provedení od předního českého výrobce LD Seating. Židle je možné pro úsporu prostoru stohovat na sebe. Krycí díly černé.

Konferenční židle Dream 110 vyniká svým jednoduchým a funkčním designem s důrazem na kvalitu provedení od předního českého výrobce LD Seating. Židle je možné pro úsporu prostoru stohovat na sebe. Krycí díly černé.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream+ 104BL-Z BR na pružinové konstrukci s područkami od českého výrobce LD Seating. Spolehlivá robustní konstrukce a pohledný design do jednacích i konferenčních prostor. Čalouněný opěrák i sedák.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream 130-Z BR s pérovou podnoží vyrobené z kvalitní oceli. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating. Židle jsou stohovatelné pro snadnou manipulaci, úklid a úsporu prostoru. Plastové krytky černé.

Doprava Zdarma

Moderní konferenční židle Dream 130-Z s pérovou podnoží vyrobené z kvalitní oceli. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating. Židle jsou stohovatelné pro snadnou manipulaci, úklid a úsporu prostoru. Plastové krytky černé.

Doprava Zdarma

Konferenční židle Dream 111 vyniká svým jednoduchým a funkčním designem s důrazem na kvalitu provedení od předního českého výrobce LD Seating. Židle je možné pro úsporu prostoru stohovat na sebe. Krycí díly šedé.

Doprava Zdarma

Konferenční židle Dream 111 BR s područkami vyniká svým jednoduchým a funkčním designem s důrazem na kvalitu provedení od předního českého výrobce LD Seating. Židle je možné pro úsporu prostoru stohovat na sebe. Krycí díly šedé.

Strana 1 z 2  | 36 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU