Pracovní a dílenské židle

Dílenské pracovní židle jsou navrženy tak, aby obstály v náročném pracovním prostředí - zvýšená prašnost, častá změna pracovní pozice, střídání pracovníků při vícesměnném provozu. Ať už jde o dílnu, průmyslový provoz, výrobu nebo laboratoř, dílenské pracovní židle jsou naveženy specifiky do náročného prostředí.

Dílenské židle jsou robustní a odolné, navržené tak, aby vydržely náročné podmínky provozu v dílně. Při výběru dílenské židle hledejte modely s pevnou konstrukcí, odolným, snadno udržitelným potahem a nastavitelnou výškou a sklonem pro maximální pohodlí a ergonomii. Vhodnou alternativou k čalouěným pracovním židlím jsou pracovní židle s dřevěným korpusem, který jee snadný na údržbu avšak pracovníkovi či obsluze nepřinese tolik pohodlí jak čalounaná židle.

 

Pracovní dílenské a průmyslové židle jsou navrženy do těch nejnáročnějších podmínek průmyslových a dílenských provozů. Židle jsou často vyrobeny z odolných materiálů, jako je ocel nebo tvrdý plast. Ve vybraných dílnách a provozech je nezbytné pracovat se statickou elektřinou (zachování antistatického pracoviště). Pro tyto případy nabízíme pracotní antistatické židle.

Pracovní židle by měly být ergonomické a pohodlné, aby podporovaly i dlouhodobé sezení při výrobě či obsluze výrobní linky. Správná poloha a ergonomie na pracovišti pomáhá minimalizovaly riziko bolesti zad a předcházet případným pracovním neschopnostem


Pracovní laboratorní židle jsou navrženy pro použití v laboratořích, kde je často vyžadována vysoká úroveň čistotého až sterilního prostředí. Tyto židle by měly být snadno čistitelné a odolné vůči chemikáliím agresivním čistím prostředům na bázi alkoholu. Do zdravotniství a lékařského prostředí nabízíme lékařské židle, doplněnou o kategorii židlí a lavic do čekáren.

Při výběru jakékoliv pracovní židle je důležité vzít v úvahu individuální potřeby a specifika pracovního prostředí. V některých provozech bude nezbytné židli vybavit područkami, jinde by područky naopak mohly překážet. Základní vlastnosti, které by pracovní židle měla mít jsou:

  • nastavění individuální výšky sedu
  • nastavneí individuální hloubky sedu
  • nastavení individuální výšky opory zad
  • opora zad (především bederní oblasti zad)

 

Dílenské pracovní židle mouhou být doplněny kruhovou oporou na nohy v případě vyvíšeného sezení. Kolečka mohou být bahrazena kluzáky, které zamezují pohybu židle a pomáhají se o židli částečně zapřít v rámci polosedu. Správná pracovní židle může výrazně přispět k produktivitě a pohodlí na pracovišti. Pracovní židle ocení zaměstnaci v ve výrobě při obsluze výrobní linky, prodavačky na pokladnách v supermarketu,  laboratorní pracovníci i zaměstnanci v pečovatelksých službách a home-care sektoru.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Piera z polyuretanové pěny. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Piera z polyuretanové pěny. Asynchronní mechanika. Tři typy pístů, volitelné područky, posuv sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Softy z polyuretanové pěny. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Softy z polyuretanové pěny. Asynchronní mechanika. Tři typy pístů, volitelné područky, posuv sedáku. Český výrobce.

Novinka

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Čalouněný sedák, odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví. Český výrobce.

Novinka

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Polyuretanový sedák. Český výrobce.

Novinka

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Polyuretanový sedák. Český výrobce.

Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Pilot z polyuretanové pěny, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Pipa z polyuretanové pěny, sedlový sedák, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Eko. Hliníkový kříž, tři typy pístů, stavitelný opěrák. Český výrobce. Odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná stolička Medik s otočnou oporou zad kolem sedáku. Kruhový ovladač pístu, hliníkový kříž. Tři typy pístů. Český výrobce. Odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Pracovní židle Lyra 238 s antistatickou úpravou. Výškově stavitelná, otočná s výškově stavitelným opěrákem. Plně synchronní mechanika SYS s komfortním nastavením tuhosti opěráku kličkou. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 chrom s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

"MEDMAX" multifunkční otočná židle Medi 2206 se stavitelnou opěrkou zad, speciální tvarování opěry je vhodné i pro čelní sezení, hliníkový kříž, možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Ergonomická židle Flexi Tech FX 1124 speciálně upravená do prostředí zdravotnictví a zátěžových provozů. Použity vysoce odolné materiály. Výškově stavitelný opěrák s integrovaným plastovým panelem na zadní části opěráku. Přední část opěráku čalouněná ve vybrané látce.

Doprava Zdarma
Novinka

Výškově stavitelná pracovní stolička Eko v provedení buk. Hliníkový kříž, tři typy pístů, stavitelný opěrák. Český výrobce.

Strana 1 z 1  | 17 pracovních židlí
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč