Pracovní a dílenské židle

Dílenské pracovní židle jsou navrženy tak, aby obstály v náročném pracovním prostředí - zvýšená prašnost, častá změna pracovní pozice, střídání pracovníků při vícesměnném provozu. Ať už jde o dílnu, průmyslový provoz, výrobu nebo laboratoř, dílenské pracovní židle jsou naveženy specifiky do náročného prostředí.

Dílenské židle jsou robustní a odolné, navržené tak, aby vydržely náročné podmínky provozu v dílně. Při výběru dílenské židle hledejte modely s pevnou konstrukcí, odolným, snadno udržitelným potahem a nastavitelnou výškou a sklonem pro maximální pohodlí a ergonomii. Vhodnou alternativou k čalouěným pracovním židlím jsou pracovní židle s dřevěným korpusem, který jee snadný na údržbu avšak pracovníkovi či obsluze nepřinese tolik pohodlí jak čalounaná židle.... zobrazit více

Pracovní dílenské a průmyslové židle jsou navrženy do těch nejnáročnějších podmínek průmyslových a dílenských provozů. Židle jsou často vyrobeny z odolných materiálů, jako je ocel nebo tvrdý plast. Ve vybraných dílnách a provozech je nezbytné pracovat se statickou elektřinou (zachování antistatického pracoviště). Pro tyto případy nabízíme pracotní antistatické židle.

Pracovní židle by měly být ergonomické a pohodlné, aby podporovaly i dlouhodobé sezení při výrobě či obsluze výrobní linky. Správná poloha a ergonomie na pracovišti pomáhá minimalizovaly riziko bolesti zad a předcházet případným pracovním neschopnostem


Pracovní laboratorní židle jsou navrženy pro použití v laboratořích, kde je často vyžadována vysoká úroveň čistotého až sterilního prostředí. Tyto židle by měly být snadno čistitelné a odolné vůči chemikáliím agresivním čistím prostředům na bázi alkoholu. Do zdravotniství a lékařského prostředí nabízíme lékařské židle, doplněnou o kategorii židlí a lavic do čekáren.

Při výběru jakékoliv pracovní židle je důležité vzít v úvahu individuální potřeby a specifika pracovního prostředí. V některých provozech bude nezbytné židli vybavit područkami, jinde by područky naopak mohly překážet. Základní vlastnosti, které by pracovní židle měla mít jsou:

  • nastavění individuální výšky sedu
  • nastavneí individuální hloubky sedu
  • nastavení individuální výšky opory zad
  • opora zad (především bederní oblasti zad)

 

Dílenské pracovní židle mouhou být doplněny kruhovou oporou na nohy v případě vyvíšeného sezení. Kolečka mohou být bahrazena kluzáky, které zamezují pohybu židle a pomáhají se o židli částečně zapřít v rámci polosedu. Správná pracovní židle může výrazně přispět k produktivitě a pohodlí na pracovišti. Pracovní židle ocení zaměstnaci v ve výrobě při obsluze výrobní linky, prodavačky na pokladnách v supermarketu,  laboratorní pracovníci i zaměstnanci v pečovatelksých službách a home-care sektoru.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Piera z polyuretanové pěny. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Piera z polyuretanové pěny. Asynchronní mechanika. Tři typy pístů, volitelné područky, posuv sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Softy z polyuretanové pěny. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Softy z polyuretanové pěny. Asynchronní mechanika. Tři typy pístů, volitelné područky, posuv sedáku. Český výrobce.

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Čalouněný sedák, odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví. Český výrobce.

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Polyuretanový sedák. Český výrobce.

Otočná výškově stavitelná stolička Nora s chromovaným křížem. Tři typy pístů. Polyuretanový sedák. Český výrobce.

Výškově stavitelná pracovní stolička Pilot z polyuretanové pěny, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Výškově stavitelná pracovní stolička Pipa z polyuretanové pěny, sedlový sedák, bez opěráku. Tři typy pístů, volitelné područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Eko. Hliníkový kříž, tři typy pístů, stavitelný opěrák. Český výrobce. Odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná stolička Medik s otočnou oporou zad kolem sedáku. Kruhový ovladač pístu, hliníkový kříž. Tři typy pístů. Český výrobce. Odolný a omyvatelný potah Silvertex vhodný do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Pracovní židle Lyra 238 s antistatickou úpravou. Výškově stavitelná, otočná s výškově stavitelným opěrákem. Plně synchronní mechanika SYS s komfortním nastavením tuhosti opěráku kličkou. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 chrom s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

"MEDMAX" multifunkční otočná židle Medi 2206 se stavitelnou opěrkou zad, speciální tvarování opěry je vhodné i pro čelní sezení, hliníkový kříž, možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Výškově stavitelná pracovní stolička Eko v provedení buk. Hliníkový kříž, tři typy pístů, stavitelný opěrák. Český výrobce.

Strana 1 z 1  | 16 pracovních židlí
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU