Křesla ANTARES

Více než 20let patříme mezi přední české prodejce kancelářských křesel a to křesel jak na doma, tak i křesel do kanceláře. U nás si vybere každý, bez ohledu na to jestli křeslo máte jako interiérový doplněk, plnohodnotnou pracovní židli pro téměř 24h práci nebo pro relax či pro návštěvy. V nabídce najdete designová křesla od předních českých návrhářů, křesla soft seating, pracovní křesla s vyšší nosností oblíbená a reprezentativní manažerská křesla.

Spolupracujeme s předními českými výrobci kancelářských křesel. Pokud hledáte líbívá designová a reprezentativní křesla, doporučujeme zaměřit se na značku křesel LD Seating nebo Rim. Pokud hledáte pracotní a tázěžová křesla, podívejte se na křesla od výroců Antares  a Alba. Naši šikovní kolegové Vám rádi s výběrem křesel poradí.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Oklahoma PDH v černém provedení. Ideální židle pro ty co chtějí dobrou židli za málo peněz. Síťovaný opěrák a hlavová opěrka, příjemně čalouněný sedák. Skladem, ihned k expedici.

Doprava Zdarma

Elegantní kancelářské křeslo 1800 Lei české výroby s anatomicky tvarovaným sedákem a extra vysokým opěrákem pro pohodlné sezení a extra nosností až 160kg.

Doprava Zdarma

Elegantní kancelářské křeslo 1820 Lei české výroby s anatomicky tvarovaným sedákem a extra vysokým opěrákem pro pohodlné sezení a extra nosností až 160kg.

Doprava Zdarma

Celosíťovaná kancelářská židle BAT NET PDH s relaxační opěrkou na nohy (footrest). Moderní židle nejen pro práci, ale i relaxaci zajistí výsuvná opěrka nohou. Nastavení hloubky sedu, plně synchronní mechanika, příjemné prodyšný opěrák.

Doprava Zdarma

Robustní zátěžové, dispečerské křeslo 2424 Concorde vhodné pro 24 hodinový provoz. Zesílená konstrukce s nosností až 159kg pro vícesměnný provoz, až 226kg pro jednosměnný provoz. Synchronní mechanizmus 5 násobnou aretací. Pneumatické nastavení výšky sedu. Vyrobeno v Kanadě.

Doprava Zdarma

Celosíťované kancelářské křeslo Ergohuman se síťovaným opěrákem i sedákem, je určena pro nejnáročnější uživatele. Vyniká futuristickým designem, jednoduchým centrálním ovládáním a výbornou ergonomií.

Doprava Zdarma

Příjemné vzdušený síťovaný sedák, opěrák i hlavová opěrka. Plně synchronní mechanika. V základu již hlavová opěrka i područky. Použitá kvalitní síť s 100.000 cyklů Martindale. Nosnost až 130kg. Nově model Scope nahradil model Etonnant.

Doprava Zdarma
Showroom

Síťované kancelářské křeslo Ergohuman s čalouněným sedákem a síťovaným opěrákem, je určena pro nejnáročnější uživatele. Vyniká futuristickým designem, centrálním ovládáním a výbornou ergonomií.

Doprava Zdarma

Pohodlná židle 1580 SYN Gala ALU za velmi příznivou cenu, která disponuje všemi potřebnými funkcemi včetně nastavení hloubky sedáku a výšky opěráku.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Klem navazuje na úspěšný model kancelářské židle Enjoy. Síťovaný opěrák, sedák i hlavová opěra. Hloubkově nastavitelná bederní opěra. 3D nastavitelná opěrka hlavy. Nastavení hloubky sedu. Plně synchronní mechanika.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Korina navazuje na úspěšný model kancelářské židle Ergohuman. Síťovina na opěráku, sedáku i 3D hlavové opěře. Flexibilní bederní opora. Systém Up-down pro nastavení výšky opěráku. Synchronní mechanika s regulací protiváhy opěráku. Posuv sedáku.

Doprava Zdarma

Zátěžové křeslo Boston pro vysoké postavy určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká nosnost až 200 kg. Extra čalouněný sedák. Robustní konstrukce, zátěžový píst. Polohovatelný opěrák i sedák. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Ruben černá s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben červený s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben tmavě červený s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben modrý s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben zelený s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben šedý s velmi dobrou ergonomií i pro dlouhodobé sezení. Síťovaný opěrák. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Čalouněný sedák ze studené pěny. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Ruben All Mesh. Síťovaný opěrákem i sedák příjemnou samonosnou černou síťovinou. Velmi dobrá ergonomie i pro dlouhodobé sezení. Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník. Bederní opora výškově a hloubkově nastavitelná. Nosnost až 150kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma

Elegantní a pohodlné křeslo Nevada Large antracit s vysokým opěrákem. Nosnost až 150kg. Pevné područky a čalouněným topem. Odolný potah opěráku, sedáku a područek. Houpací mechanika s regulací odporu opěráku. Aretace opěráku ve výchozí poloze. Kovový kříž.

Doprava Zdarma

Elegantní a pohodlné křeslo Nevada Large light grey s vysokým opěrákem. Nosnost až 150kg. Pevné područky a čalouněným topem. Odolný potah opěráku, sedáku a područek. Houpací mechanika s regulací odporu opěráku. Aretace opěráku ve výchozí poloze. Kovový kříž.

Doprava Zdarma

Elegantní a pohodlné křeslo Nevada antracit. Nosnost až 150kg. Pevné područky a čalouněným topem. Odolný potah opěráku, sedáku a područek. Houpací mechanika s regulací odporu opěráku. Aretace opěráku ve výchozí poloze. Kovový kříž.

Doprava Zdarma

Elegantní a pohodlné křeslo Nevada light grey. Nosnost až 150kg. Pevné područky a čalouněným topem. Odolný potah opěráku, sedáku a područek. Houpací mechanika s regulací odporu opěráku. Aretace opěráku ve výchozí poloze. Kovový kříž.

Strana 1 z 1  | 23 Křesel
1
Filtr
Parametry
Barva
Potah opěráku a sedáku
Barva rámu
Maximální nosnost
Výbava
Vyrobeno
Výška postavy
Podle ceny
Značky

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU