Křesla ALBA

Více než 20let patříme mezi přední české prodejce kancelářských křesel a to křesel jak na doma, tak i křesel do kanceláře. U nás si vybere každý, bez ohledu na to jestli křeslo máte jako interiérový doplněk, plnohodnotnou pracovní židli pro téměř 24h práci nebo pro relax či pro návštěvy. V nabídce najdete designová křesla od předních českých návrhářů, křesla soft seating, pracovní křesla s vyšší nosností oblíbená a reprezentativní manažerská křesla.

Spolupracujeme s předními českými výrobci kancelářských křesel. Pokud hledáte líbívá designová a reprezentativní křesla, doporučujeme zaměřit se na značku křesel LD Seating nebo Rim. Pokud hledáte pracotní a tázěžová křesla, podívejte se na křesla od výroců Antares  a Alba. Naši šikovní kolegové Vám rádi s výběrem křesel poradí.

Doprava Zdarma

Kancelářské křeslo Dispos 24 pro 24hodinový provoz, nosnost až 200 kg, robustní konstukce, výklopné područky, bohaté polstrování. Vyšší píst a hluboký sedák. Pro vyšší postavy.

Doprava Zdarma

Kancelářské křeslo Dispos 24 MIDI pro 24hodinový provoz, nosnost až 200 kg, robustní konstukce, výklopné područky, bohaté polstrování.

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Zátěžové křeslo Nonstop 24 určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká odolnost a nosnost až 150 kg. Hloubkově nastavitelná bederní opěra. Synchronní mechanika s posuvem sedáku v základu. Tradiční český výrobce Alba. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Robustní kancelářské křeslo Kent Exclusive se solidní zvýšenou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, extra vysoký opěrák a anatomicky tvarovaný sedák.

Doprava Zdarma

ALBA Kent šéf je pohodlná kancelářská židle se značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, výškově stavitelný opěrák a anatomicky tvarovaný sedák

Doprava Zdarma

ALBA Kent síť černé barvy je kancelářská židle se síťovaným opěrákem a značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika. Fixní opěrák se stavitelnou bederní opěrkou.

Doprava Zdarma

ALBA Kent síť bílé barvy je kancelářská židle se síťovaným opěrákem a značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika. Fixní opěrák se stavitelnou bederní opěrkou.

Doprava Zdarma
Showroom

Zátěžové křeslo Ergo 24 pro vysoké postavy určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká nosnost až 160 kg. Široký sedák. Robustní konstrukce, bederní přífuk pro podporu bederní páteře. Polohovatelný opěrák i sedák. Pro vyšší postavy.

Doprava Zdarma

Ergonomicky propracovaná kancelářská židle Game Šéf s mechanikou E-synchro bez posuvu sedáku. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný, vzdušný opěrák. Výškově nastavitelná bederní oporu. Prošívány VIP sedák s injektovanou pěnou. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomicky propracovaná kancelářská židle Game Šéf. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný, vzdušný opěrák. Samostatně výškově nastavitelná bederní opora. Synchronní mechanika. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Ergonomická židle Game Šéf VIP celočalouněná od českého výrobce Alba. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný opěrák. Výškově polohovatelná měkčená bederní opěra. Synchronní mechanika v základu. Prošívány VIP sedák s injektovanou pěnou. Prodloužená záruka 5let.

Strana 1 z 1  | 11 Křesel
1
Filtr
Parametry
Potah opěráku a sedáku
Barva rámu
Maximální nosnost
Výbava
Vyrobeno
Výška postavy
Podle ceny
Značky

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU