Kancelářské židle pro menší postavy

Doprava Zdarma
Showroom

Bezkonkurenčně nejúspěšnější model židle Lyra 235-SYS střední třídy na českém trhu posledních 10 let.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 235-AT z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika AT s automatickou regulací odporu opěráku. Výškově nastavitelný opěrák. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 207-SY z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SY s regulací protiváhy opěráku pomocí šroubu. Výškově nastavitelný opěrák Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 235-AT k rychlému dodání. Robustní AT synchronní mechanika s automatickou regulací odporu opěráku podle váhy uživatele. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 235-SYS k rychlému dodání. Ověřená synchronní mechanika SYS s boční regulací tuhosti odporu opěráku pomocí kličky. Prodloužená záruka 5 let. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 207-SY k rychlému dodání. Základní synchronní mechanika s regulací odporu opěráku zespodu sedáku. Prodloužená záruka 5 let. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 216-SY v bílém provedení z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SY regulací tuhosti opěráku aretačním šroubem ze spod sedáku. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 216-SYS v bílém provedení z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SYS s regulací tuhosti opěráku pomocí kličky. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 216-AT v bílém provedení z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika AT s automatickou regulací odporu opěráku. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 215-SY v bílém provedení z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SY regulací tuhosti opěráku aretačním šroubem ze spod sedáku. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 215-SYS z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SYS s regulací tuhosti opěráku pomocí kličky. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 215-AT z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika AT s automatickou regulací odporu opěráku. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Prvotřídní ergonomická židle Flexi 1104 od Českého výrobce RIM. Skladem v nejžádanější konfiguraci. Posuv hloubky sedáku, nastavitelná bederní opora, synchronní mechanika, 3D područky, univerzální kolečka vše již v základu.

Doprava Zdarma
Showroom

Pohledná elegance spojená s vysokým komfortem sezení. Židle Flexi FX 1114 disponuje synchronním mechanizmem pro individuální přizpůsobení postavě jakéhokoliv uživatele. Předností je i výškově nastavitelný opěrák a posuv hloubky sedu.

Doprava Zdarma
Showroom

Kancelářská židle Flexi FX 1104, kvalita spojená s pohlednou elegancí od předního českého výrobce RIM. Synchronní mechanika pro individuální nastavení uživatele. Nastavitelná výška opěráku a hloubka sedáku. Vyzkoušejte u nás na showroomu.

Doprava Zdarma
Showroom

Židle Flexi FX 1104 v bílém provedení, kvalita spojená s pohlednou elegancí od předního českého výrobce RIM. Synchronní mechanika pro individuální nastavení uživatele. Nastavitelná výška opěráku a hloubka sedáku. Vyzkoušejte u nás na showroomu.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Canto White SP s velmi dobrou ergonomií, vhodná i pro dlouhodobé sezení u PC. Síťovaný opěrák, čalouněný sedák, bílý rám. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Canto White BP s velmi dobrou ergonomií, vhodná i pro dlouhodobé sezení u PC. Síťovaný opěrák, čalouněný sedák, bílý rám. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Canto SP s velmi dobrou ergonomií, vhodná i pro dlouhodobé sezení u PC. Síťovaný opěrák, čalouněný sedák. Prodloužená záruka 3 roky.

Doprava Zdarma
Sleva 5 %

Kancelářská židle Canto BP s velmi dobrou ergonomií, vhodná i pro dlouhodobé sezení u PC. Síťovaný opěrák, čalouněný sedák. Prodloužená záruka 3 roky.

Strana 1 z 1  | 20 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU