Doprava Zdarma
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal
PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal

PROWORK zdravotní židle Therapia Sense Coal


Značka: PROWORK

Kód produktu: 28123

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Coal HX51/CX18. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.
Šipka Nakonfigurujte si produkt nebo navštivte showroom

Barva potahu

VYBRÁNO
PROWORK Sense Coal HX51/CX18
VYBRÁNO
PROWORK Sense Mint HX53/CX20
VYBRÁNO
PROWORK Sense Siena HX52/CX20
VYBRÁNO
PROWORK Sense Toast HX57/CX20
VYBRÁNO
PROWORK Sense Lime HX55/CX20
VYBRÁNO
PROWORK Sense Tyrkys HX59/CX16
VYBRÁNO
PROWORK Sense Cobalt HX58/CX16
VYBRÁNO
PROWORK Sense Flamingo HX60/CX16
VYBRÁNO
PROWORK Sense Plum HX61/CX16
VYBRÁNO
PROWORK Sense Anthracite HX62/CX18
VYBRÁNO
PROWORK Sense Black HX50/CX19

Velikost

VYBRÁNO
PROWORK Sense ML 150-165 cm
VYBRÁNO
PROWORK Sense XL 165-185 cm
VYBRÁNO
PROWORK Sense LS N 185-195 cm
VYBRÁNO
PROWORK Sense LS V 195-205 cm

Směr područek

VYBRÁNO
PROWORK Therapia montáž područek vpřed

Barva kovu

VYBRÁNO
PROFIM Fan černá

Kolečka

VYBRÁNO
PROWORK kolečka na tvrdé povrchy Univerzální kolečka na všechny typy povrchů
Na objednání
termín doručení 10 pracovních dní
24 990  
20 653 Kč bez DPH
Vážení zákazníci, kvůli probíhající stavbě u vstupu do skladu není možné využít možnost OSOBNÍHO ODBĚRU. Děkujeme za vaši trpělivost a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

 POPIS

Zdravotní židle Therapia Sense Coal se speciálně navrženým systémem biozón aktivně podporuje dynamiku zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s předními českými fyzioterapeuty.

Koncept Therapia je založen na systému tří biozón. Biozóna ve vertikální poloze (vyznačeno žlutě) zajišťuje správné podepření zad. Opěrná plocha zad je v oblasti páteře v celé své délce. U běžných židlí je uživatel opřen o ramena či lopatky a nedochází ke správné opoře páteře. Vlivem snížené opory páteře může docházet propadům páteře, hrbení a až ke zvýšenému tlaku na meziobratlové plotýnky.

Biozóna v horizontální poloze (vyznačeno modře) podporuje správné podepření zad v oblasti bederní páteře. Součástí horizontální biozóny je integrovaná vzduchová bederní opěrka (air-pump). Zdravotní židle Therapia chrání zdraví Vašich zad.

Tento model je vhodný jak pro ženy, tak i muže. Model Sense se vyrábí na míru ve 4 velikostech - ML pro malé/ střední postavy, XL pro střední/ robustní, LS N pro střední/ vysoké štíhlé, LS V pro vysoké štíhlé postavy.

Modely zdravotních židlí Therapia Sense si můžete vyzkoušet v naší autorizované prodejně židlí značky Therapia. Unikátní patent zdravotních židlí vyrobený v České republice. Veškeré použité komponenty jsou původem výhradně z ČR a EU.

 

 PARAMETRY

  Sense ML Sense XL Sense LS N Sense LS V
Nosnost 130 kg 130 kg 130 kg 130 kg
Výška sedu 47 - 57 cm 52,5 - 60 cm 52,5 - 60 cm 56,5 - 67,5 cm
Šířka sedáku 45 cm 48 cm 46 cm 46 cm
Hloubka sedu 39 - 45 cm 42 - 48 cm 44 - 50 cm 44 - 50 cm
Max. výška 138 cm 148 cm 151,5 cm 159 cm
Max. šířka 72 cm 72 cm 72 cm 72 cm
Max hloubka 90 cm 100 cm 102 cm 102 cm
Hmotnost 27 kg 28 kg 29 kg 29 kg

 VÝHODY

 • zdravotní židle s podporou aktivního dynamického sedu
 • plně synchronní mechanika s posuvem a náklonem sedáku
 • 4D nastavitelné područky (výška, šířka, hloubka, úhel)
 • výběr velikostí pro menší i velmi vysoké postavy
 • 3D hlavová opěrka z paměťové pěny
 • regulace tuhosti zádové opěry
 • integrovaná bederní opěrka
 • výškově stavitelný opěrák
 • prodloužená záruka 5 let
 • český výrobce

 Příslušenství Therapia

3D Hlavová opěrka

Originální anatomicky tvarovaná hlavová opěrka s paměťovou pěnou pomáhá odlehčit napětí krční páteře a zmírňuje únavu při dlouhodobém sezení. Hlavová opěrka je navržena pro maximální komfort. Dopřejte si příjemný pocit pohodlí. Hlavovou opěrku si snadno nastavíte podle Vašich potřeb a nálady pomocí regulace výšky, hloubky i úhlu hlavové opěry.

Područky

Všechny modely židlí Therapia jsou vybaveny čalouněnými 4D područkami s možností nastavení výšky, šířky, hloubky a úhlu vytočení. Správné podepření horních končetin, zejména loktů napomáhá předcházet bolestem zad v oblasti krční páteře a předcházet bolestem způsobených tzn. syndromem karpálních tunelů.

Vrchní část područek, tzv. podloketek je čalouněná v syntetické kůži (testováno na počet cyklů oděrů až 50.000)

Područky je možné z výroby nastavit s předním či zadním sklonem. Zadní sklon umožní uživateli větší přisunutí k pracovní desce se zachováním správné výšky područek. Područky plynule navazují na pracovní plochu (tzn. bez přechodu přes ostrou hranou pracovního stolu).

Sedák Soft

Všechny modely židlí Therapia mají anatomicky tvarovaný sedák s odlehčenou přední hranou pro zajištění přirozené cirkulace krevního oběhu. Součástí ergonomického sedáku je centrální bizona (označeno modře) – tzn. centrum. Centrum pomáhá uživateli ve vhodném sezení a ke správnému kontaktu zad se zádovou opěrou v celé délce páteře. Židle Therapia Sense mají pružinový jednoduchý Soft sedák.

Obdivuhodné pohodlí i při dlouhodobém sezení je docíleno dvouzónovým sedákem. Zadní část sedáku je složena z taštičkových pružiny. Přední část je tvořena z vysoce prodyšné a kvalitní pěny.

Bederní opěrka

Součástí opěráku je integrovaná vzduchová opěrka air-pump. Jedná se o přifukovací vzduchový polštář, který změnou tlaku mění svůj tvar a objem a tak dokonale vyhoví individuálním potřebám uživatele. Toto řešení doporučuje výrobce zejména u hyperlordózy a u osob se zvětšením bederního prohnutí páteře.

Mechanika

Židle Therapia Sense jsou osazeny plně synchronní mechanikou s možností posuvu sedáku, náklonu sedáku, nastavení výšky sedu a regulace tuhosti zádové opěry s možností až 5-násobné aretace.

Posuv a náklon sedáku je důležitý pro správné podepření dolních končetin. Vhodná poloha sedáku je důležitá pro zdravou podporu krevního oběhu a lymfatického systému. Špatná podpora dolních končetin může mít vliv na zvýšený tlak a napětí v dolních partiích či chodidlech. Náklon sedáku je velmi důležitý pro osoby s bolestivými stavy zad (zejména v oblasti bederní a krční páteře), kdy změna úhlu sezení může výrazně ulevit.

Kolečka

Univerzální kolečka jsou vhodná pro měkké i tvrdé povrchy podlah. Tato kolečka nabízejí také možnost zabrždění, kdy se uvolní spodní šroub. Toto řešení tak dokonale nahrazuje pevné kluzáky.

Potahy Therapia

Výrobce klade na výběr, složení a mechanické vlastnosti potahů velký důraz. Jedná se zejména o pevnost ve švu, stálost barev, možnosti čištění a oděruvzdornost. Všechny potahové materiály mají původ v Evropské unii (Velká Británie, Belgie, Německo, ČR).

Vzorníky potahů si můžete prohlédnout či bezplatně zapůjčit ve specializované prodejně těchto židlí ERGO INTERIER

 ZÁRUKA

Nadstandardní záruka 5 let.

 DOPRAVA

Zboží Vám doručíme ZDARMA. Objednávku rádi dopravíme na libovolnou adresu v ČR. Dopravu k Vám zajistíme smluvní přepravní společností.

Zboží si také můžete vyzvednout osobně u nás na showroomu v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně na Praze 4 - Kačerov. Židle a výškově stavitelný stůl Vám rádi odprezentujeme u Vás ve firmě a v případě zájmu zapůjčíme na pár dní k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti prezentace u Vás ve společnosti v termínu, který Vám bude vyhovovat.

U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na showroomu. V opačném případě poprosíme konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Vyzkoušení a prezentace u Vás ve firmě

Rádi byste vyzkoušeli produkty ve firmě nebo poptáváte více kusů a nemáte cestu kolem? Za předem dohodnutých podmínek přijedeme za vámi a vybrané modely vám odprezentujeme a můžete si vyzkoušet jejich vlastnosti přímo u vás na pracovišti.

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Therapia pronájem

Therapia pronájem

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

1. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4.

Osobní odběr u nás máte zdarma.

 

2. Přepravní společnost

Pro zboží, které není nutné přepravovat na paletě nebo zboží dodávané přes naší dopravu Ergo Express, je možné zvolit jednu z vybraných společností: PPL, DPD, GLS, TopTrans, Geis.

Ergo-interier si vyhrazuje právo na změnu dopravce v závislosti na povaze zboží a jeho rozměrech.

Cena dopravy činí 200 Kč vč. DPH u objednávek do 3000 Kč s DPH . Pro objednávky nad 3000 Kč s DPH je doprava ZDARMA

 

3. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě přepravcem DHL. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na +420 737 125 483 | +420 241 485 797 nebo nám zašlete dotaz e-mailem na obchod@ergo-interier.cz

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

 

4. Ergo Express

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. 

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena dopravy je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od prodejny / skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena bez DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

 Platba

1. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

 

2. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou účtujeme poplatek 100 Kč s DPH.

 

3. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží

 • Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (Komerční banka).
 • Jako variabilní symbol prosím uvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 
 • V případě platby předem 50 % s dopravou přepravní společností je účtována dobírka 100 Kč s DPH.

 

4. Platba on-line (sleva 2 %)

Možnost zaplatit on-line kartou nebo přes on-line bankovní tlačítko. Úplný seznam všech on-line platebních metod zde.

Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží.

Službu zajišťuje Comgate. 

 

Sleva dvě procenta

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč