Zdravotní židle Therapia SENSE

Zdravotní židle SENSE - „židle, která dává smysl“

Zrodila se hvězda mezi zdravotními židlemi, představujeme zdravotně ergonomickou židli Therapia SENSE od výrobce zdravotních židlí Therapia. Z dílny českého výrobce vychází SENSE jako vlajková loď židlí Therapia. Zaujme svými tradičními tvary, je robustní a přitom tak komfortní. Zažijte novou úroveň sezení - sezení pro 21. století.

Ve výrobě vědí, že každý jedinec je unikát. Unikátním  způsobem jsou navrženy i tvary židle SENSE pro dokonalé podepření páteře jakéhokoliv esovitého tvaru. Therapia SENSE je výsledkem 15letého vývoje s důrazem na zdravé sezení, ergonomii a všetranost. A právě všestranost je předpokladem pro jednoduchý a správný výběr židle. Výběr velikosti a objednání je nyní mnohem jednodužší. Menším a středním postavám vyhohuje židle Therapia SENSE M/L, pokud jste vyšší nebo sjte zvyklý/á na židli sedět ze široka, vyberte si židli Tehrapia SENSE L/XL.

Sedák židle Therapia SENSE

Patentovaný tvar sedáku zajišťuje správnou cyrkulaci krevního oběhu a zlepšuje lymfatické proudění. Anatomicky tvarovaný sedák je navržen tak, aby předcházel zlozvykům dlouhodobého sezení. Sedák svého uživatele udrží ve správné poloze i při delším pracovním dni. Vnitřní část sedáku jsou rozděleny na dvě zóny. Zadní část tvoří speciálně zapouzdřené pružiny, které zajišťují dlouhou živostnost a vysoký komfortní i po mnoha letech. Druhá, přední část sedáku je vyplněna příjemnou studenou pěknou, která zajišťuje stálý tvar sedáku i při vyšší zátěži.

JAK OBJEDNAT?

Dopřejte si prvotřídní servis spojený s pořízením židle Therapia SENSE. Jsme pro bezpečnou přepravu, zkracujeme distribuční řetězec a šetříme Váš čas. Jako autorizovaný partner spojujeme síly s výrobcem. Židle Therapia SENSE ihned k objednání přes partnerský E-SHOP výrobce židlí Tehrapia s doručením do 3 pracovních dnů.

 

Video - Therapia SENSE nastavení židle

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická zdravotní židle Therapia Sense Mint HX53/CX20. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Siena HX52/CX20. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Toast HX57/CX20. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Lime HX55/CX20. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Coal HX51/CX18. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Tyrkys HX59/CX16. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Cobalt HX58/CX16. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Flamingo HX60/CX16. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Plum HX61/CX16. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Anthracite HX62/CX18. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Ergonomická, zdravotní židle Therapia Sense Black HX50/CX19. Základní řada zdravotních židlí Therapia. Decentní opora zad se zachováním komfortního sezení a plnohodnotné ergonomie. Vyzkoušejte na showroomu. Vyrobeno v ČR. Prodloužená záruka 5let.

Strana 1 z 1  | 11 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU