Kancelářské kontejnery a zásuvky skladem

Nabízíme široký výběr kancelářských kontejnerů, šuplíků a zásuvek pod stůl i vedle stolu. Kancelářské kontejnery pomohou udržet váš pracovní prostor organizovaný a přehledný. Všechny důležité dokumety a kancelářské příslušenství Vám umožní mít snadno dostupné a po ruce.

V nabídce jsou zásuvkové kontejnery pod stůl a přístavné kontejnery s umístěním vedle stolu. Kontejnery pod stůl jsou vhodné pokud je prostor menší a šuplíky je vhodné shovat pod stůl. Tyto kontejnery jsou navrženy tak, aby se snadno vešly pod stůl, čímž vám poskytnou snadný přístup k vašim dokumentům a potřebám, aniž by zabraly cenný prostor na stole či vedle stolu. U měnšího rozměru stolu může být prostor pro nohy omezen.

Oproti tomu jsou zásuvkové přístavné kontejnery vhodné do větších prostor. Přístavný kontejner může prakticky prodloužit pracovní plochu a neomezuje prostor pro nohy pod pracovním stolem. Přístavné kontejnery jsou skvělou volbou pro ty, kteří potřebují více úložného prostoru (kontejnery jsou obvykle vyšší s vyšším počtem zásuvek). Tyto kontejnery jsou navrženy tak, aby se umístily vedle pracovního stolu, čímž poskytnou další úložný prostor bez toho, aby omezily prostor na vašem stole či pod stolem.

Pojízdný 3 zásuvkový kontejner K 23 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Ekonomická varianta mobilní zásuvky bez zámku. Umístění pod pracovním stolem.

Pojízdný 3 zásuvkový kontejner K 23 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Ekonomická varianta mobilní zásuvky bez zámku. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu).

Pojízdný 4 zásuvkový kontejner K 24 C N pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Umístění pod pracovním stolem.

Pojízdný 4 zásuvkový kontejner K 24 C 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu).

Pětizásuvkový, přístavný kontejner K 25 C N pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner přístavný, bez koleček.

Pětizásuvkový kontejner K 25 C N 80 pro přehlednou organizaci a uschování dokumentů. Inteligentní zámek se systémem STOP-CONTROL. Kontejner s prodlouženou půdou určená k přistavění kontejneru vedle stolu (zvětší pracovní plochu, bez koleček).

Showroom

Tužkovník pro přehlednou organizaci a uschování psacích potřeb a kancelářských pomůcek. Univerzální pro všechny typy kancelářských kontejnerů Hobis.

Showroom

Dělící příčka pro přehledné oddělení důležitých složek, dokumentů a kancelářských pomůcek. Obsahuje 3 dělící a 2 lámací přepážky, univerzální pro všechny typy kancelářských kontejnerů Hobis. Obsahuje 3 dělící a 2 lámací přepážky.

Strana 1 z 1  | 8 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU