Juniorská židle do 20 182 Kč

Při výběru pracovní židle pro děti, studenty a dospívající je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Školní období je na několik let a vybrat vhodnou židli, které dítěti vydrží školní období není jednoduché. Pro zjednodušení rozdělíme školní odbdobí na tři kategorie.

Předškoláci a školáci

  • Velikost: Dítě by mělo dosáhnout na stůl, aniž by muselo zvedat ramena a současně opřená chodidla o podložku.
  • Pohodlí: Židle by měla být pohodlná a měla by podporovat správné držení těla.
  • Bezpečnost: Židle by měla být stabilní a bezpečná. Měla by mít širokou základnu, aby se zabránilo převrácení.

Pro děti ve věkové kategorii 4+ let doporučujeme vybírat dětské rostoucí židle, které lze barevně i velikostně přizpůsobit s dětskými rostoucími stoly.

Studenti

  • Ergonomie: Židle by měla být ergonomická a podporovat správné držení těla.
  • Odolnost: Židle by měla být odolná a schopná vydržet dlouhé hodiny studia.
  • Flexibilita: Židle by měla být flexibilní a umožňovat pohyb. To může pomoci předcházet únavě a bolesti.

Dospívající

V tomto věku mohou být děti náchylnější k bolestem zad a krku a to zejména z důvodu rychlého růstu. Z tohoto důvodu je důležité, aby židle poskytovala dostatečnou oporu zad, především v oblasti bederní páteře a vhodnou podporu krční páteře v podobě hlavové opěry. V tomto odbdobí doporučujeme vybírat plnohodnotkou kancelářskou židli z kategorie ergonomické židle

Doprava Zdarma

Prvotřídní ergonomická židle Flexi 1104 od Českého výrobce RIM. Skladem v nejžádanější konfiguraci. Posuv hloubky sedáku, nastavitelná bederní opora, synchronní mechanika, 3D područky, univerzální kolečka vše již v základu.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Victory Special VI 1415 od českého výrobce RIM. Plně ergonomicky vybavená kancelářská židle za rozumnou cenu. Bederní podpora, ergonomicky tvarovaný sedák i opěrák, synchronní mechanika, posuv sedáku. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 270-AT vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná AT synchronní mechanika s posuvem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Opěrák čalouněný samonosnou síťovanou ve vybrané barvě. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Bezkonkurenčně nejúspěšnější model židle Lyra 235-SYS střední třídy na českém trhu posledních 10 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 271-AT vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná AT synchronní mechanika s posuvem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Opěrák čalouněný samonosnou síťovanou ve vybrané barvě. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 371-AT vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná AT synchronní mechanika s posuvem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Přední část opěráku čalouněná, zadní část se samonosnou síťovinou. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle SYN Armin české výroby s vysokou nosností až 130 kg.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 370-AT vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná AT synchronní mechanika s posuvem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Přední část opěráku čalouněná, zadní část se samonosnou síťovinou. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Elegantní a funkční kancelářská židle Theo@ 265-SYA s čalouněným opěrákem i sedákem. Synchronní mechanika SYA s automatickou regulací tuhosti opěráku s možností úpravy a 5-ti násobnou aretací. Výškově stavitelný opěrák. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Easy Pro EP 1207 L s čalouněným opěrákem. Plně synchronní mechanika ST5 s možností nastavení výšky, tuhosti opěráku a aretací v 5 polohách. Nastavení tuhosti opěráku šroubem ze spod mechaniky.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 370-SYS vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná SYS synchronní mechanika s posuvem a náklonem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Přední část opěráku čalouněná, zadní část se samonosnou síťovinou. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 270-SYS vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná SYS synchronní mechanika s posuvem a náklonem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Opěrák čalouněný samonosnou síťovanou ve vybrané barvě. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 371-SYS vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná SYS synchronní mechanika s posuvem a náklonem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Přední část opěráku čalouněná, zadní část se samonosnou síťovinou. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kancelářské židle Look 271-SYS vyniká propracovanými moderními tvary a vynikající ergonomií. Plnohodnotná SYS synchronní mechanika s posuvem a náklonem sedáku. Výškově nastavitelná bederní podpora. Opěrák čalouněný samonosnou síťovanou ve vybrané barvě. Přední český výrobce LD Seating. Prodloužená záruka 5 let.

Strana 1 z 1  | 14 Juniorských židlí
1
Filtr
Podle ceny
Značky

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU