Elektrický stavitelný stůl EXNER

Ergo Interier je jedním z největších specialistů se zaměřením na elektricky výškově nastavitelné stoly na českém trhu. Elektricky výškově nastavitlené stoly byly od počátku naší vášní a hlavní doménou. Na český trh společnost Ergo Interier uvedla elektricky polohovatlené stoly mezi prvními a více jak 20let pomáhá uživatelům při výběru správného eletricky polohovatelného stolu. Jsme autorizovanými prodejci elektricky výškově nastavitelných stolů značek Hobis, Exner, AntaresAlupress, Linak, Ergo.

Vyberte si z typických šířek pracovní stolové desky 120cm, 140cm, 160cm a 180cm. Obvyklá hloubka pracovní desky bývá 60-80cm. Šířku a hloubku pracovní desky je v případě potřeba možné nechat atypicky vyrobit podle Vašich zadaných rozměrů.

Nabízíme ergonomické polohovatelné stoly se speciální ergonomickou stolovou deskou s vykrojením, které pomáhá s oporou horních končeti během práce ve stoje (nahrazuje područky židle při práci ve stoje a pomá odlečit napětí pohybového aparátu).

V nabídce jsou elektricky výškově nastavitelné stoly rovné, stoly rohovéstoly jednací, malé polohovatlené stoly pro home-office i výškově nastavitelné stoly pro dva.

V případě, že máte vlastní pracovní stolovou desku nebo si necháváte vyrobit na mísru a dekoru od truhláře, je možné ji použít a osadit na samostatně výškově nastavitelné nohy (podnože).

Dopřejte si více energie běheme dne a lepší nápadu v práci. Vyzkoušejte práci ve stoje u elektricky výškově nastavitelného stoluOptimální nastavení výšky stolu je klíčové pro udržení zdravého držení těla a prevenci bolestí zad a krční páteře. Správně nastavený stůl také pomáhá snížit namáhání paží, které může vést k únavě trapézových a zádových svalů. Aktivní a pravidělné změny polohy během práce jsou důležité, protože sedavá pozice není pro naše přirozená a může způsobit diskomfort a v kraním případě až zdravotní potíže pohybového aparátu. Doporučujeme pravidelné střídání sezení a stání, což vám pomůže zůstat i během dlouhého pracovního dne aktivní.

Jak a podle čeho vybrat elektricky nastavitelný stůl najdete zde > průvodce výběrem elektrické stolu.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP2 120 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP2 140 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP2 160 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP2 180 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP2 200 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP3 160 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP3 180 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Doprava Zdarma

Elektricky výškově stavitelné stoly Exvizit VP3 200 x 80 umožňují nastavení pracovní desky v rozmezí 65-132 cm. Tyto stoly s plynule nastavitelnou výškou splňují veškeré ergonomické požadavky neboť umožňují jak stání, tak i sezení při práci.

Strana 1 z 1  | 8 Elektrických stolů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU