Čalouněné kancelářské židle

V nabídce naleznete širokou škálu látkových a čalouněných židlí, které splňují vysoké nároky na ergonomii, ekologickou udržitelnost a moderní design. Především zde najdete židle, které Vám pomohou být během dlouhého pracovního dne více v pohodě a klidu. Také zde najdete židle, které Vám při sprváném nastavení židle pomohou předcházet zdravotním komplikacím spojeným s dlouhodobým strnulým sezením.

Proč zvolit čalouněnou kancelářskou židli?

Maximální komfort: Naše čalouněné židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podporu a pohodlí. Měkké polstrování a vybrané kvalitní látky zajišťují příjemné sezení po celý den.

Moderní vzhled: Díky různým materiálům a barvám, které nabízíme, můžete najít židli, která perfektně doplní interiér vaší kanceláře č domácí pracovny. Čalouněné židle přidávají pracovnímu prostoru nádech elegance a profesionality.

Ergonomický design: Naše židle jsou vybaveny ergonomickými funkcemi, jako jsou nastavitelné opěrky zad, opěrky rukou a výška sedáku. Tyto vlastnosti vám pomohou udržet správné držení těla a snížit riziko bolesti zad a krku.

Odolnost a kvalita: Čalouněné židle jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Prohlédněte si naši širokou nabídku látkou čalouněných kancelářských židlí a najděte tu pravou, která splní vaše požadavky na pohodlí a osobitý styl.

Doprava Zdarma
Showroom

Pohledná elegance spojená s vysokým komfortem sezení. Židle Flexi FX 1114 disponuje synchronním mechanizmem pro individuální přizpůsobení postavě jakéhokoliv uživatele. Předností je i výškově nastavitelný opěrák a posuv hloubky sedu.

Doprava Zdarma
Showroom

Moderní kancelářská židle STREAM 285-SYS vyniká výbornou ergonomií, pohodlím, širokou nabídkou nastavení. Vhodná jak pro menší, tak vyšší postavy. Nejprodávanější židle od předního výrobce LD Sating.

Doprava Zdarma
Showroom

Moderní kancelářská židle STREAM 280-SYS, která vyniká výbornou ergonomií a pohodlím. Pomocí synchronní mechaniky si snadno nastavíte židli individuálně právě pro Vás.

Doprava Zdarma

Moderní kancelářská židle STREAM 280-SY, která vyniká výbornou ergonomií a pohodlím. Možnost nastavení individuálně na postavu pomocí polohovatelného sedáku i opěráku.

Doprava Zdarma

Moderní kancelářská židle STREAM 285-SY, která vyniká výbornou ergonomií a pohodlím.

Doprava Zdarma
Showroom

Bezkonkurenčně nejúspěšnější model židle Lyra 235-SYS střední třídy na českém trhu posledních 10 let.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 207-SY z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika SY s regulací protiváhy opěráku pomocí šroubu. Výškově nastavitelný opěrák Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Kancelářská židle Lyra 235-AT z ekonomické třídy od tradičního českého výrobce LD Seating. Plně synchronní mechanika AT s automatickou regulací odporu opěráku. Výškově nastavitelný opěrák. Možnost hlavové opěrky, posuvu sedáku a 3D područek.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 235-AT k rychlému dodání. Robustní AT synchronní mechanika s automatickou regulací odporu opěráku podle váhy uživatele. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 235-SYS k rychlému dodání. Ověřená synchronní mechanika SYS s boční regulací tuhosti odporu opěráku pomocí kličky. Prodloužená záruka 5 let. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Plně ergonomická židle Lyra 207-SY k rychlému dodání. Základní synchronní mechanika s regulací odporu opěráku zespodu sedáku. Prodloužená záruka 5 let. Vyrobeno v ČR.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Anatom AT 986 za příznivou cenu. Anatomicky tvarovaný, široký sedák a zádová opěra. Výškově stavitelný opěrák. Synchronní mechanika s regulací tuhosti opěráku pomocí šroubu.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Anatom AT 985 za příznivou cenu. Anatomicky tvarovaný, široký sedák a zádová opěra. Výškově stavitelný opěrák, posuv sedáku. Synchronní mechanika s regulací tuhosti pomocí kličky z pozice sedícího.

Doprava Zdarma

Originální kancelářské křeslo Muuna MU 3101.04 od předního českého výrobce RIM. Designově velmi pohledné a pohodlné křesílko. Elegantně skrytá mechanika integrovaná uvnitř sedáku. Varianta s designovým čtyřramenným křížem.

Doprava Zdarma
Showroom

Originální kancelářské křeslo Muuna MU 3101.15 od předního českého výrobce RIM. Designově velmi pohledné a pohodlné křesílko. Elegantně skrytá mechanika integrovaná uvnitř sedáku. Varianta s klasickým pětiramenným křížem.

Doprava Zdarma

Ergonomická židle Game Šéf VIP celočalouněná od českého výrobce Alba. Vysoká nosnost až 150 kg. Výškově nastavitelný opěrák. Výškově polohovatelná měkčená bederní opěra. Synchronní mechanika v základu. Prošívány VIP sedák s injektovanou pěnou. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

ALBA Kent šéf je pohodlná kancelářská židle se značnou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, výškově stavitelný opěrák a anatomicky tvarovaný sedák

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Robustní kancelářské křeslo Kent Exclusive se solidní zvýšenou nosností až 160 kg. Zesílená konstrukce, plnohodnotná synchronní mechanika, extra vysoký opěrák a anatomicky tvarovaný sedák.

Doprava Zdarma
Sleva 10 %

Zátěžové křeslo Nonstop 24 určeno nejen pro 24hodinový provoz. Vysoká odolnost a nosnost až 150 kg. Hloubkově nastavitelná bederní opěra. Synchronní mechanika s posuvem sedáku v základu. Tradiční český výrobce Alba. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Kvalitně zpracovaná, pohodlná kancelářské židle JOB vyniká svým moderním designem. Výškově stavitelný opěrák, možnost hlavové a bederní opěrky, područek a posuvu sedáku.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická kancelářská židle 1850 SYN Omnia Ribbed ALU PDH s příjemně prošívaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným prošívaným sedákem od českého výrobce Antares. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická kancelářská židle 1850 SYN Omnia Ribbed PDH s příjemně prošívaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným prošívaným sedákem od českého výrobce Antares. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická kancelářská židle 1850 SYN Omnia Ribbed s příjemně prošívaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným prošívaným sedákem od českého výrobce Antares. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická kancelářská židle 1850 SYN Omnia Ribbed ALU s příjemně prošívaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným prošívaným sedákem od českého výrobce Antares. Prodloužená záruka 5 let.

Strana 1 z 8  | 180 produktů

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU