Výprodej stolových desek

Výprodej samostatných stolových desek. Jedná se o stolové desky, které byly vystaveny na showroomy a dekor byl již vyřazen z nabídky. Dále může jít o přebytky z realizovaných větších zakázek. Případně o zákazníkem vrácené zboží. Stolové desky mohou jevit drobné oděrky. Výrazné poškození či oděrky jsou u jednotlivých stolových desek nafoceny. Vzhledem k charakteru zboží je možné stolové desky pouze osobně vyzvednout, případně je možné domluvit se individuálně na dopravě po Praze a blízkém okolí. Cena dopravy bude kalkulována podle vzdálenosti dodací adresy

Hobis stolová deska 1600 x 800 akát s otočným přípojným místem BTCZ 009. V horním pravém a levém rohu otvory na uchycení kolejnice Humanscale vč. ramene na monitor (viz. níže podobné produkty). Deska byla vystavena na showroomu a je vyřazena z důvodu obměny vzorků na showroomu.

Atypicky tvarovaná stolová deska Hobis 1600 akát. Rozměry šířka 160 cm, hloubka přes střed 70 cm, hloubka pravé a levé strany 80 cm. Tloušťka 2,5 cm, ohraničeno bezpečnostní ABS hranou.

Strana 1 z 1  | 2 produktů
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč