Zdravotní židle Therapia BODY+

Nová inovativní řada zdravotních židlí Therapia BODY+ přichází ve zcela novém provedení. Řada Therapia BODY+ vychází z oblíbené modelové řady předchůdce Therapia BODY COM. Historicky se řada Therapia BODY stala první, oficiálně certifikovanou zdravotní židlí na českém trhu.

O správné držení těla a podporu páteře se nepřetržitě i během delšího sezení stará patentovaný systém tří biozón. První biozóna pro podélnou oporu páteře. Druhá biozóna pro aktivní podporu bederní páteře s možností regulace přítlaku na bederní páteř. Třetí biozóna s anatomicky tvarovaným sedákem pro podporu správného sedu a aktivní podporu páteře s opěrkou zad.

Vyzkoušejte na showroomu

Přijďte vyzkoušet nové modely zdravotních židlí Therapia k nám na showroom.

Model Therapia BODY+ přichází s inovacemi oproti původní řadě Therapia BODY COM.

 VÝHODY A INOVACE

 • široký výběr barev včetně přírodních materiálů
 • dvojitý soft sedák se zvýšenou prodyšností
 • dosedací plocha sedáku z taštičkových pružin
 • 3D+ hlavová opěrka z paměťové pěny
 • výškově, hloubkově a úhlově stavitelná hlavová opěrka
 • výraznější podpora zad v oblasti bederní páteře
 • prodloužená záruka 5 let
 • područky čalouněné koženkou pro snadnou údržbu
 • výběr ze 4 velikosti na míru uživatele
 • robustní hliníkový kříž s opěrnými plochami

 VLASTNOSTI

 • komponenty pouze z ČR nebo ze zemí EU
 • nastavení výšky a hloubky sedu
 • plně synchronní, multifunkční mechanika
 • nastavení protiváhy z pozice sedícího
 • píst s dopružením pro zvýšený komfort
 • výškově stavitelná opěra zad
 • integrovaný bederní přífuk v zádové opěrce
 • renomovaný český výrobce
 • prodloužená záruka 5 let

VELIKOST NA MÍRU

Vyberte si jednu ze 4 velikostí, která Vám padne jako na míru.

JAK OBJEDNAT?

Dopřejte si prvotřídní servis spojený s pořízením židle Therapia BODY+. Jsme pro bezpečnou přepravu, zkracujeme distribuční řetězec a šetříme Váš čas. Jako autorizovaný partner spojujeme síly s výrobcem. Židle Therapia BODY+ ihned k objednání přes partnerský E-SHOP výrobce židlí Therapia.

Doprava Zdarma

Ekonomicky rozumná varianta zdravotní židle Therapia Body+ EVO XL. Vychází z modelu Therapia Body+. Patentovaný systém biozón. Precizní ruční výroba českého výrobce. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Autorizovaný prodej. Prodloužená záruka 5let.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Black HX50/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma
Showroom

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Anthracite HX62/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Plum HX61/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Flamingo HX60/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Cobalt HX58/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma
Showroom

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Tyrkys HX59/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Coal HX51/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Body+ Lime HX55/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Toast HX57/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Siena HX52/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Mint HX53/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Petrol FX13/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Anthracite FX12/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Brown FX11/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Doprava Zdarma

Prémiová zdravotní židle Therapia Body+ Black FX10/KX99 šitá na míru s unikátním patentovaným systémem dvou biozón na podporu zdravého sezení. Navrženo ve spolupráci s fyzioterapeuty. Vyrobeno v ČR s důrazem na preciznost, zdraví a nekompromisní kvalitu.

Strana 1 z 1  | 16 Therapií
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU