Stoly na kličku

Rádi pracujete ve stoje, ale dáváte přednost variantám výškově nastavitelných stolů bez napájení? Nebo je vedení kabelů z jakékoliv důvodu ve vašich prostorách obtížné, ale i přes to rádi kombinujete práci ve stoje a v sedě? A nebo si nejte jisti investicí do elektricky nastavitelných stolů. Vyzkoušejte u nás na showroomu ručně polohovatelné stoly na kličku. Výškově nastavitelný stůl mechanicky na kličku. Bez nutnosti napájení. Snadné polohování. Vyzkoušejte u nás na showroomu nebo objednejte rovnou online.

Mechanické polohování stolu pomocí kličky. Volitelný rozsah zdvihu. Stoly Ergo Traction II 80 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

Mechanické polohování výšky stolu pomocí kličky. Volitelný rozsah zdvihu. Stoly Ergo Traction II 120 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

Mechanické polohování výšky stolu pomocí kličky. Volitelný rozsah zdvihu. Stoly Ergo Traction II 140 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

Mechanické polohování výšky stolu pomocí kličky. Volitelný rozsah zdvihu. Stoly Ergo Traction II 160 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

Mechanické polohování výšky stolu pomocí kličky. Volitelný rozsah zdvihu. Stoly Ergo Traction II 180 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

Strana 1 z 1  | 5 Stolů na kličku
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU