Doprava Zdarma
Prodej ukončen
Najít podobné produkty
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+
PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+

PROWORK zdravotní židle Therapia Energy+


Značka: PROWORK

Kód produktu: 27078

Zdravotní židle Therapia ENERGY+ navazuje na úspěšný model Thrapia ENERGY COM ve zcela novém inovativní a funkčním provedení. Český, patentovaný systém biozón na podporu zdravého sezení. Autorizovaný prodej s prodlouženou zárukou 5 let.

Videa


 POPIS

Ergonomická zdravotní židle Therapia ENERGY+ je nejnovější a nejpropracovanější model zdravotních židlí Therapia. Řady Energy+ byla navržena na míru nejnáročnějším uživatelům pro maximální ergonomii, komfort a prvotřídní pohodlí. Řada Energy+ je zaslouženě nejvyšší řadou a vlajkovou lodí značky Therapie. Řada Energy+ úspěšně navazuje na svého předchůdce zdravotních židlí Therapia Energy COM.

Na první pohled je poznat precizní technické zpracování ruční výroby. Jedinečný typ židle vyvinut pod hlavičkou českého výrobce židlí Therapia. Samotný vývoj trval více než 10 let. Vývoj probíhal ve spolupráci s českými fyzioterapeuty. Před uvedením na trh byly židle Therapie klinicky testované. Podobnou židli tvarem, vlastnostmi i funkcemi na trhu nehledejte. 

Zdravotní židle Therapia Energy+ se vyznačují nezaměnitelným futuristickým designem sedáku i opěráku. Design a tvar sedáku i opěráku je dán patentovaným systémem tzv. biozón. Systém bizon podporuje správné držení těla i během dlouhodobého sezení.

Od běžných kancelářských židlí židle Therapia pomáhají s problematikou dlouhodobého sezení o něco komplexněji. Sezení na zdravotní židli Therapia pomáhá eliminovat nejen problémy se zády a pohybovým ústrojím, ale zásluhou patentovaného systému biozón řeší i krevní a lymfatický oběh.
 

 PARAMETRY

  Energy+ L Energy+ XL Energy+ 2XL
Nostnost 150 kg 150 kg 150 kg
Výška sedu 49-59 cm 54,5 - 62 cm 56,5 - 64 cm
Šířka sedáku 48 cm 51 cm 54 cm
Hloubka sedu 42 - 48 cm 45 - 51 cm 48 - 54 cm
Max. výška 141 cm 148 cm 155 cm
Max. šířka 67 cm 72 cm 70 cm
Max hloubka 96 cm 102 cm 100 cm
Hmotnost 30 kg 30 kg 30 kg

 VÝHODY

 • použity certifikované paměťové pěny s až 4x vyšší prodyšností
 • patentovaný systém bioźén pro podporu srpávného sezení
 • pružinové jádro sedáku pro vyšší komfort a příjemnou aeraci vzduchu
 • reprezentativní a originální design
 • posuv a náklon sedáku v základu
 • integrovaná bederní opora s možností regulace přítlaku
 • spolehlivá plně  synchronní mechanika
 • negativní náklon sedáku pro podporu krevního oběhu
 • 4D polohovatelné područky
 • 3D hlavová opěrka s paměťovou pěnou
 • výškově stavitelný opěrák s integrovanou baderní oporou
 • designová kolěčka univerzální pro všechny typy povrchů
 • moderní zdravotní židle nejvyšší třídy
 • špičkové ruční zpracování české výroby
 • područky čalouněné v pravé kůži
 • antibakteriální povrch područek

 Příslušenství Therapia

3D Hlavová opěrka

Originální anatomicky tvarovaná hlavová opěrka s paměťovou pěnou pomáhá odlehčit napětí krční páteře a zmírňuje únavu při dlouhodobém sezení. Hlavová opěrka u modelu Energy+ je navržena pro maximální komfort. Dopřejte si příjemný pocit pohodlí. Hlavovou opěrku si snadno nastavíte podle Vašich potřeb a nálady pomocí regulace výšky, hloubky i úhlu hlavové opěry.

Područky

Všechny modely židlí Therapia jsou vybaveny čalouněnými 4D područkami s možností nastavení výšky, šířky, hloubky a úhlu vytočení. Správné podepření horních končetin, zejména loktů napomáhá předcházet bolestem zad v oblasti krční páteře a předcházet bolestem způsobených tzn. syndromem karpálních tunelů. U modelu Energy+ jsou područky čalouněné v pravé kůži s designovým prošitím ve vybrané barvě.

Područky je možné z výroby nastavit s předním či zadním sklonem. Zadní sklon umožní uživateli větší přisunutí k pracovní desce se zachováním správné výšky područek. Područky plynule navazují na pracovní plochu (tzn. bez přechodu přes ostrou hranou pracovního stolu).

Sedák Soft+

Všechny modely židlí Therapia mají anatomicky tvarovaný sedák s odlehčenou přední hranou pro zajištění přirozené cirkulace krevního oběhu. Součástí ergonomického sedáku je centrální bizona (označeno modře) – tzn. centrum. Centrum pomáhá uživateli ve vhodném sezení a ke správnému kontaktu zad se zádovou opěrou v celé délce páteře.

Obdivuhodné pohodlí i při dlouhodobém sezení je docíleno dvouzónovým sedákem. Zadní část sedáku je složena z taštičkových pružiny s dvojitým roštěm. Přední část je tvořena z vysoce prodyšné a kvalitní pěny.

Bederní opěrka

Součástí opěráku je integrovaná vzduchová opěrka air-pump. Jedná se o přifukovací vzduchový polštář, který změnou tlaku mění svůj tvar a objem a tak dokonale vyhoví individuálním potřebám uživatele. Toto řešení doporučuje výrobce zejména u hyperlordózy a u osob se zvětšením bederního prohnutí páteře.

Mechanika

Židle Therapia jsou osazeny plně synchronní mechanikou s možností posuvu sedáku, náklonu sedáku, nastavení výšky sedu a regulace tuhosti zádové opěry s možností až 5-násobné aretace.

Posuv a náklon sedáku je důležitý pro správné podepření dolních končetin. Vhodná poloha sedáku je důležitá pro zdravou podporu krevního oběhu a lymfatického systému. Špatná podpora dolních končetin může mít vliv na zvýšený tlak a napětí v dolních partiích či chodidlech. Náklon sedáku je velmi důležitý pro osoby s bolestivými stavy zad (zejména v oblasti bederní a krční páteře), kdy změna úhlu sezení může výrazně ulevit.

Všechny velikost řady Energy+ jsou osazeny multigunčkní, zesílenou Hard mechanikou nové generace. Mechanika Hard zajistí potřebnou oporu i pro vyšší a robustnější uživatele.

Kolečka

V závislosti na typu povrchu lze zvolit kolečka vhodná pro měkké (běžné koberce) nebo kolečka pro tvrdé povrchy (dřevené podlahy, vinil, dlažba, parkety). Kolečka na tvrdé povrchy mají pogumovaný povrchy a minimalizují případné poškození povrchu. Pogumovaná kolečka na tvrdé povrchy nejsou vhodná na koberce s vyšším vlasem. Vlákna koberce se mohou na pogumovaná kolečka namotávat.

Potahy Therapia

Výrobce klade na výběr, složení a mechanické vlastnosti potahů velký důraz. Jedná se zejména o pevnost ve švu, stálost barev, možnosti čištění a oděruvzdornost. Všechny potahové materiály mají původ v Evropské unii (Velká Británie, Belgie, Německo, ČR).

Vzorníky potahů si můžete prohlédnout či bezplatně zapůjčit ve specializované prodejně těchto židlí ERGO INTERIER.

 ZÁRUKA

Nadstandardní záruka 5 let.

 DOPRAVA

Zboží Vám doručíme ZDARMA. Objednávku rádi dopravíme na libovolnou adresu v ČR. Dopravu k Vám zajistíme smluvní přepravní společností.

Zboží si také můžete vyzvednout osobně u nás na showroomu v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně na Praze 4 - Kačerov. Židle a výškově stavitelný stůl Vám rádi odprezentujeme u Vás ve firmě a v případě zájmu zapůjčíme na pár dní k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti prezentace u Vás ve společnosti v termínu, který Vám bude vyhovovat.

U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na showroomu. V opačném případě poprosíme konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Vyzkoušení a prezentace u Vás ve firmě

Rádi byste vyzkoušeli produkty ve firmě nebo poptáváte více kusů a nemáte cestu kolem? Za předem dohodnutých podmínek přijedeme za vámi a vybrané modely vám odprezentujeme a můžete si vyzkoušet jejich vlastnosti přímo u vás na pracovišti.

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Therapia pronájem

Therapia pronájem

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

1. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4.

Osobní odběr u nás máte zdarma.

 

2. Přepravní společnost

Pro zboží, které není nutné přepravovat na paletě nebo zboží dodávané přes naší dopravu Ergo Express, je možné zvolit jednu z vybraných společností: PPL, DPD, GLS, TopTrans, Geis.

Ergo-interier si vyhrazuje právo na změnu dopravce v závislosti na povaze zboží a jeho rozměrech.

Cena dopravy činí 200 Kč vč. DPH u objednávek do 3000 Kč s DPH . Pro objednávky nad 3000 Kč s DPH je doprava ZDARMA

 

3. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě přepravcem DHL. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na +420 737 125 483 | +420 241 485 797 nebo nám zašlete dotaz e-mailem na obchod@ergo-interier.cz

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

 

4. Ergo Express

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. 

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena dopravy je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od prodejny / skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena bez DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

 Platba

1. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

 

2. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou účtujeme poplatek 100 Kč s DPH.

 

3. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží

 • Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (Komerční banka).
 • Jako variabilní symbol prosím uvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 
 • V případě platby předem 50 % s dopravou přepravní společností je účtována dobírka 100 Kč s DPH.

 

4. Platba on-line (sleva 2 %)

Možnost zaplatit on-line kartou nebo přes on-line bankovní tlačítko. Úplný seznam všech on-line platebních metod zde.

Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží.

Službu zajišťuje Comgate. 

 

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU