Produtky PROFIM

Flokk, dříve známý jako Profim, je významným hráčem na trhu s kancelářským nábytkem, který se zaměřuje na výrobu kvalitních a technologicky pokročilých nábytkových řešení. Tato společnost, která byla založena v roce 1991, se během své existence vypracovala na jednoho z předních výrobců kancelářských židlí v Evropě.

Hodnoty společnosti Flokk jsou založeny na třech základních pilířích:

  • individuální zaměření na člověka
  • udržitelnost
  • inovace

Tyto hodnoty výrobce Flokk vkládá do všech svých produktových řad. Uživatelská hodnota a dlouhodobá spokojenost zákazníka jsou pro výrobce Flokk nejvyššími měřítky.

Flokk nabízí široký sortiment produktů, který zahrnuje kancelářské židle, židle pro jednací místnosti, měkké sezení a sedačky i modulární měkké sezení, které se přizpůsobí prostoru.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická židle Accis Pro 150SFL lightgrey s individuálním náklonem do stran s možností aretace. Synchronní mechanika s posuvem sedáku a nastavením negativního úhlu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad. Područky 3D v základu. Prodloužená záruka 6 let.

Doprava Zdarma
Showroom

Ergonomická židle Accis Pro 150SFL black s individuálním náklonem do stran s možností aretace. Synchronní mechanika s posuvem sedáku a nastavením negativního úhlu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad. Područky 3D v základu. Prodloužená záruka 6 let.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Veris Net 100SFL se synchronní mechanikou s možností posuvu a nastavení negativního náklonu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Veris Net 101SFL se synchronní mechanikou s možností posuvu a nastavení negativního náklonu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad s integrovanou bederní oporou.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Veris Net 110SFL se synchronní mechanikou s možností posuvu a nastavení negativního náklonu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad.

Doprava Zdarma

Ergonomická kancelářská židle Veris Net 111SFL se synchronní mechanikou s možností posuvu a nastavení negativního náklonu sedáku. Síťovaný opěrák pro příjemnou aeraci zad s integrovanou bederní oporou.

Strana 1 z 1  | 6 produktů PROFIM
1
Kategorie
Filtr
Podle ceny

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč