Nejlepší konferenční židle

Nevíte, jaké konferenční židle vybrat pro vaši kancelář, čekárnu či jídelnu? Poradíme vám s výběrem vhodnou konferenční židli pro váš účel! Reprezentativní jednací židle a konferenční křesla dokonale vyzdvihnou firemní prostory při obchodním jednání. Prodloužená záruka, propracovaný design od předních českých výrobců.

... zobrazit více

Uplatnění pro konferenční židle

Účelem konferenčních židlí, jak již název napovídá je, že slouží zejména ke konferencím. Konferenční židle jsou totiž určeny především pro přednáškové sály, jednací či zasedací místnosti, ale také pro ubytovny, školy, na kulturní akce, do čekáren, poslucháren apod. Pokud prostředí pro jednání nebo porady má být na úrovni, jsou tyto pohodlné konferenční židle to pravé.

Jaká je vhodná konferenční židle?

Při výběru konferenčních židlí musíme vědět, jestli potřebujeme pohodlnou konferenční židli pro delší sezení a udržení pozornosti u sedícího nebo jestli jde o sezení krátké, kdy je často potřeba vyřešit záležitost co nejdříve a tudíž nenechat sedícího tzv. rozsedět v pohodlné židli. Přesto dopřejte svým klientům příjemné posezení v ergonomické židli, bude se vám lépe jednat.

Vhodné varianty konferenčních židlí

Lehce skladnou a velkou úsporou je varianta stohovatelné konferenční židle, např. po poradě lze tyto židle do sebe vsadit a máte „uklizeno“. Dále do jídelen se hodí varianty plastových konferenčních židlí, tudíž lehce omyvatelných. Pro reprezentaci firmy lze u nás vybrat konferenční židle s koženým potahem.

Vlastnosti nabízených konferenčních židlí

Konferenční židle mohou být plastové, dřevěné nebo v chromovém provedení. Zajímavý výběr barevného provedení čalounění či kovové konstrukce konferenčních zdravotních židlí. Konferenční židle s područkami i bez područek. Některé jednací konferenční židle mohou mít dokonce kolečka pro jejich snadnější manipulaci, avšak pozor žádná z konferenčních židlí není výškově nastavitelné.

Neváhejte a přijďte si k nám vyzkoušet naše konferenční židle!

Pokud si nevíte rady se správným výběrem konferenčních židlí, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme nebo využijte přímo v naší prodejně specializované odborníky. Věříme, že si z naší pestré nabídky konferenčních židlí vyberete reprezentativní židle do vašich jednacích místností.

Vyřízení objednávek konferenčních židlí

Veškeré konferenční židle máme skladem a k rychlému dodání. Pokud upřednostňujete internetový obchod, vyjdeme vám maximálně vstříc. Jednání, konference a zasedání budou opravdovým potěšením s pohodlnou konferenční židlí od nás.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 835-PRA F34-N6 italského designu. Komfortní, nízký opěrák s područkami. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Designový 4-ramenný kříž s kluzáky.

Doprava Zdarma
Showroom

Originální kancelářské křeslo Muuna MU 3101.04 od předního českého výrobce RIM. Designově velmi pohledné a pohodlné křesílko. Elegantně skrytá mechanika integrovaná uvnitř sedáku. Varianta s designovým čtyřramenným křížem.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 FW z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Dřevěná podnož otočná ve vybraném dekoru.

Doprava Zdarma

Trojmístná moderní lavice Dream 140-3-N1 od předního českého výrobce LD Seating. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a plastové provedení sedáku i opěráku pro snadnou údržbu. Spojovací profil a ocelová podnož černá, podnož leštěný

Doprava Zdarma

Moderní křesílko Harmony 835-D italského designu a české výroby. Celočalouněný korpus. Integrované, čalouněné područky. Dřevěná podnož v dekoru dub.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870-D z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Dřevěná podnož, olejovaný dub.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 885 F34-N6 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní, středně vysoký opěrák s pohledným prošíváním. Houpací mechanika s možností aretace.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference White se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu.

Doprava Zdarma
Showroom

Originální kancelářské křeslo Muuna MU 3101.15 od předního českého výrobce RIM. Designově velmi pohledné a pohodlné křesílko. Elegantně skrytá mechanika integrovaná uvnitř sedáku. Varianta s klasickým pětiramenným křížem.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F75-N1 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Hliníkový kříž v černém provedení, osazen kolečky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F75-N0 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Hliníkový kříž v bílém provedení, osazen kolečky.

Doprava Zdarma

Moderní židle Everyday 765 ve světle šedém rámu s elegantně skrytou mechanikou a područkami v základu. Integrovaná houpací mechanika s možností nastavení výšky sedu. Čalouněná příjemnou samonosnou síťovinou potaženou látkou.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870,F70-N1 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Hliníkový kříž v černém provedení.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870,F70-N0 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Hliníkový kříž v bílém provedení.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Flexi P FP F25 od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová podnož se čtyřramennou základnou v provedení leštěný hliník.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870-PRA F37-N6 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Otočná mechanika s možností nastavení výšky, bez aretace opěráku.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 822-RA italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák. Houpací, výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference Black se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu. Čtyřramenný hliníkový kříž v leštěném provedení osazen kluzáky.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 822-PRA italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák s područkami. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 822-RA F34-N6 RA italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák. Houpací, výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace. Designový 4-ramenný kříž.

Doprava Zdarma

Moderní jednací židle Everyday 765 F34-N6 s elegantně skrytou mechanikou a područkami v základu. Integrovaná houpací mechanika s možností nastavení výšky sedu. Čalouněná samonosnou 3D síťovinou EVERY DAY. Designový 4-ramenný leštěný kříž.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Flexi P FP F20-N6 od italského návrháře Paolo Orlandini s detailním zpracováním českého výrobce LD Seating. Moderní křesílko s tradičními ušáky. Designová podnož se čtyřramennou základnou v provedení leštěný hliník.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F75-N6 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Hliníkový kříž v leštěném provedení, osazen kolečky.

Doprava Zdarma

Luxusní kancelářské křeslo Harmony 822-PRA F34-N6 italského designu. Komfortní, středně vysoký opěrák. Výškově stavitelná a otočná mechanika bez možnosti aretace a houpání. Vyrobeno předním českým výrobcem LD Seating.

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč