Konferenční židle

Nevíte, jaké konferenční židle vybrat pro vaši kancelář, čekárnu či jídelnu? Poradíme vám s výběrem vhodnou konferenční židli pro váš účel! Reprezentativní jednací židle a konferenční křesla dokonale vyzdvihnou firemní prostory při obchodním jednání. Prodloužená záruka, propracovaný design od předních českých výrobců.

... zobrazit více

Uplatnění pro konferenční židle

Účelem konferenčních židlí, jak již název napovídá je, že slouží zejména ke konferencím. Konferenční židle jsou totiž určeny především pro přednáškové sály, jednací či zasedací místnosti, ale také pro ubytovny, školy, na kulturní akce, do čekáren, poslucháren apod. Pokud prostředí pro jednání nebo porady má být na úrovni, jsou tyto pohodlné konferenční židle to pravé.

Jaká je vhodná konferenční židle?

Při výběru konferenčních židlí musíme vědět, jestli potřebujeme pohodlnou konferenční židli pro delší sezení a udržení pozornosti u sedícího nebo jestli jde o sezení krátké, kdy je často potřeba vyřešit záležitost co nejdříve a tudíž nenechat sedícího tzv. rozsedět v pohodlné židli. Přesto dopřejte svým klientům příjemné posezení v ergonomické židli, bude se vám lépe jednat.

Vhodné varianty konferenčních židlí

Lehce skladnou a velkou úsporou je varianta stohovatelné konferenční židle, např. po poradě lze tyto židle do sebe vsadit a máte „uklizeno“. Dále do jídelen se hodí varianty plastových konferenčních židlí, tudíž lehce omyvatelných. Pro reprezentaci firmy lze u nás vybrat konferenční židle s koženým potahem.

Vlastnosti nabízených konferenčních židlí

Konferenční židle mohou být plastové, dřevěné nebo v chromovém provedení. Zajímavý výběr barevného provedení čalounění či kovové konstrukce konferenčních zdravotních židlí. Konferenční židle s područkami i bez područek. Některé jednací konferenční židle mohou mít dokonce kolečka pro jejich snadnější manipulaci, avšak pozor žádná z konferenčních židlí není výškově nastavitelné.

Neváhejte a přijďte si k nám vyzkoušet naše konferenční židle!

Pokud si nevíte rady se správným výběrem konferenčních židlí, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme nebo využijte přímo v naší prodejně specializované odborníky. Věříme, že si z naší pestré nabídky konferenčních židlí vyberete reprezentativní židle do vašich jednacích místností.

Vyřízení objednávek konferenčních židlí

Vetšinu konferenčních židlí máme skladem a k rychlému dodání. Pokud upřednostňujete internetový obchod, vyjdeme vám maximálně vstříc. Jednání, konference a zasedání budou opravdovým potěšením s pohodlnou konferenční židlí od nás.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F90-WH z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Nylonový, otočný kříž v bílém provedení.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F95-BL z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Nylonový, otočný kříž v černém provedení, osazen kolečky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 F95-WH z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Nylonový, otočný kříž v černém provedení, osazen kolečky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870-RA F37-N6 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Otočná, houpací mechanika s možností nastavení výšky.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870-PRA F37-N6 z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Otočná mechanika s možností nastavení výšky, bez aretace opěráku.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870-D z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Dřevěná podnož, olejovaný dub.

Doprava Zdarma

Luxusní křeslo Harmony Modern 870 FW z italské návrhářské dílny dvojice Baldanzi & Novelli a provedení českým výrobcem LD Seating. Elegantní nízký opěrák, integrované područky. Dřevěná podnož otočná ve vybraném dekoru.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Harmony Pure 852-RA italského designu a české výroby. Houpací, otočná mechanika s možností nastavení výšky sedu. Komfortní , středně vysoký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Harmony Pure 852-PRA italského designu a české výroby. Otočná mechanika s možností nastavení výšky sedu. Komfortní , středně vysoký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Harmony Pure 855-RA italského designu a české výroby. Houpací, otočná mechanika s možností nastavení výšky sedu. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní otočné křeslo Harmony Pure 855-PRA italského designu a české výroby. Otočná mechanika s možností nastavení výšky sedu. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní, konferenční křeslo Harmony Pure 855-Z-N4 italského designu a české výroby. Oblíbená pérová konstrukce vyrobená z vysoce odolné oceli v leštěném provedení. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní, konferenční křeslo Harmony Pure 855-F-N4 italského designu a české výroby. Designová 4-ramenná, plně otočná podnož v leštěném povedení. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Elegantní, konferenční křeslo Harmony Pure 855-D italského designu a české výroby. Moderní, celodřevěná 4-nohá podnož v dekoru olejovaného dobu. Komfortní, nízký opěrák.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference White se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu.

Doprava Zdarma

Celosíťované konferenční křeslo 7750 Epic Coference Black se středně vysokým opěrákem a možností nastavení výšky sedu. Čtyřramenný hliníkový kříž v leštěném provedení osazen kluzáky.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 252 v černém provedení, černý síťovaný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 253 v černém provedení, čalouněný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Lékařské křeslo Studio5 24S2 F5 se středně vysokým opěrákem. Elegantní, robustní konstrukce v chromovém provedení. Designový chromový kříž. Přední český výrobce Medical sortimentu. Prodloužená záruka 5 let.

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč