Showroom
HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá
HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá
HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá
HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá
HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá

HUMANSCALE kolébka pod nohy FM300BDC tmavá


Značka: HUMANSCALE

Kód produktu: 321

Zdravotní masážní kolébka pro nohy je ergonomický doplněk podporující správnou polohu nohou při dlouhodobém neaktivním sezení u PC.
Šipka Nakonfigurujte si produkt nebo navštivte showroom

Barva

VYBRÁNO
HUMANSCALE FM300BDC tmavá tmavá tmavá
VYBRÁNO
HUMANSCALE FM300BDC tmavá světlá světlá
Dodání 3-4 týdny
Zakázková výroba
2 730 Kč
2 256 Kč bez DPH
Tento produkt je vyráběn na zakázku. Viz obchodní podmínky.

Zdravotní masážní kolébka pro nohy poskytuje správnou podporu nejen chodidel, ale po celé délce dolních končetin. Ve střední části se nachází masážní válečky eliminující zdravotní problémy vznikající dlouhodobím neaktivním sezením. Mezi nejčastější problémy patří křečové žíly (varixy), krevní sraženiny (trombózy) a tlak tělních tekutin na Achillovy šlachy.

Kolébku ocení zejména ti, kteří mají dlouhodobé sedavé povolání nebo osoby menšího vzrůstu (kolébka je výškově stavitelná). Těžiště nohou je umístěno výše. Tento fakt napomáhá uvolnění bederní páteře a výrazně snižuje tlak v této oblasti. Houpavý pohyb napomáhá většině svalů dolních končetin pro udržení jejich flexibilnosti a jako prevence zkracování způsobeno jejich nehybností. Kolépka pro nohy rovněž napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu, posílení žilních stěn a zmírňuje riziko vzniku křečových žil.

Lícová část povrchu je opatřena masážními válečky, rubová pak povrchovou úpravou zabraňující smýkání nohou po kolébce. Deska se dá jednoduše překlopit a změnit tak povrch dle potřeby.

Vrchní část je tvořena deskou z masivního dřeva ve dvou různých barevných provedeních (světlá a tmavá). Nosná část kolébky tvoří kovová kostra. Důmyslné konstrukční řešení kuličkových ložisek napománá k přirozenému kolébavému pohybu.

Některé firmy zdravotní masážní kolébky stanovili jako standard a staly se tak nedílnou součástí jejich kanceláří a podporující zdraví při práci.

VÝHODY

 • Snadná výšková stavitelnost
 • Vhodné pro osoby se sedavým povoláním nebo osoby menšího vzrůstu
 • Napomáhá uvolnění bederní páteře a snížení tlaku v této oblasti
 • Houpavý pohyb udržuje svaly dolních končetin stále flexibilní
 • Napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu a posílení žilních stěn
 • Zmírňuje riziko vzniku křečových žil 
 • Deska z tvrdého masivního dřeva
 • Kovová nosná konstrukce
 • Nylonová kolečka s kuličkovými ložisky pro snadný pohyb
 • Líc-masážní válečky, rub-nesmekavý povrch
 • Protiskluzové gumové návleky na ocelovém rámu zabezpečující stabilitu na podlaze
 • Bezpečnostní zarážky proti vyklouznutí kolébky z dráhy
 • Výběr ze dvou barevných variant (světlá a tmavá)
 • 10 let záruka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Šířka40,5 cm
Hloubka30,5 cm
Výška (ve střední části)9 cm

VARIANTY

ZÁRUKA

Nadstandardní záruka 10 let.

DOPRAVA

Zboží Vám doručíme ZDARMA. Objednávku rádi dopravíme na libovolnou adresu v ČR. Dopravu k Vám zajistíme smluvní přepravní společností.

Zboží si také můžete vyzvednout osobně u nás na showroomu v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně. Židle a některé další výrobky si můžete od nás také nezávazně a zdarma na několik dní zapůjčit a otestovat u vás doma, či ve firmě. Podmínkou je vlastní odvoz a složení vratné zálohy ve výši 50 % z ceny zapůjčeného vzorku v hotovosti na prodejně. Pokud se jedná o firmu, nemusíte k nám, ale za předem dohodnutých podmínek my přijedeme za vámi, židle přivezeme a odprezentujeme u vás a vybrané modely vám zapůjčíme k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti testování či zápůjčky. U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na prodejně. V opačném případě je nutné, konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

I. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4. Osobní odběr objednávek z e-shopu je možný od pondělí do čtvrtka v čase od 16:00 do 18:00 hod. Jiné termíny odběru jsou možné po předchozí domluvě. 

II. Přepravní společnost

Pokud se na zboží nevztahují podmínky dopravy zdarma a nejedná se o nadrozměrné zboží nebo zboží na paletě, je účtován poplatek za dopravu 150 Kč s DPH (124 Kč bez DPH). Společnost Ergo Interier si vyhrazuje právo na výběr nejvhodnějšího přepravce podle typu objednaného zboží a služeb.

III. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě. Cena dopravy je 660 Kč bez DPH (799 Kč s DPH). Na nadrozměrné zboží se navztahuje doprava zdarma. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat.

IV. Ergo Express

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena doprava je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena vč. DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR. Doprava ZDARMA se nevztahuje na nadrozměrné zboží nebo zboží, které je nutné přepravovat na paletě.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. Při dopravě ZDARMA si dodavatel vyhrazuje právo na změnu dopravce


 Platba

I. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

II. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou, účtujeme poplatek 50 Kč vč. DPH (41 Kč bez DPH).

III. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytunta sleva 2 % z ceny zboží. 

Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (komerční banka).

Jako variabilní symbol úvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 

Sleva dvě procenta