Doprava Zdarma
HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1
HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1
HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1
HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1
HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1

HOBIS akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1


Značka: HOBIS

Kód produktu: 28426

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1 s jedním koncovým sloupkem. Snížení hluku a zvýšení soukromí. Certifikát akustické zkoušky. Variabilní uspořádání paravanů a pracovního prostoru. Speciální akustický sendvičový systém. Český výrobce Hobis.
 

 

Vyrobeno v České republiceVyrobeno v České republice

Autorizovaný prodejAutorizovaný prodejce

Šipka Nakonfigurujte si produkt nebo navštivte showroom

Barva potahu

VYBRÁNO
HOBIS Akustik Bondai 6016 modrá
VYBRÁNO
HOBIS Akustik Bondai 8010 antracit
VYBRÁNO
HOBIS Akustik Bondai 8078 šedá
Dodání 3-5 týdnů
Zakázková výroba
10 312  
8 522 Kč bez DPH
Vážení zákazníci, kvůli probíhající stavbě u vstupu do skladu není možné využít možnost OSOBNÍHO ODBĚRU. Děkujeme za vaši trpělivost a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Tento produkt je vyráběn na zakázku. Viz obchodní podmínky.

 POPIS

Akustický paravan na hranu stolu Akustik TPA H 1800 SK 1 s jedním koncovým sloupkem. Modulární akustický systém řady Hobis Akustik pro snížení okolního ruchu v kanceláři, zvýšení soukromí a odstínení pohledů z okolí. Soustředťe se 100% na práci bez zbytečných ruchů z okolí. Akustické paravány pomáhhají odhlučnit pracovní prostor, relaxační zónu či meeting point od okolí. Ať kolegové hlasitě telefonují, vedou schůzku či videohovor, vy se v klidu můžete soustředit na práci aniž by Vás okolí rozptylovalo.

Vylepšit akustiku v kancelářích a open-space prostorech pomáhají akustické aparány záslouhou speciálně navržené sendvičovou metodou. Jedná se o kombinaci akustické pěny, textílie a robustního dřevotřískového panelu. Použití sedvičové metody pomáhá paravanům Akustik efektivně snižovat hladinu zvukových vln v okolí, čímže se sníží celkových hluk v prostoru. Navrženo a vyrobeno předním českým výrobcem kancelářského nábytku Hobis.

Akustické vlastnosti paravanů Akustik byly podrobeny zkouškám ve skutečných podmínkách odborníky na akustiku. Výsledky těchto testů jsou zaznamenány v zkušebním protokolu č. P035-14.

Pokud si rádi píšete poznámky, seznamy a to-do listy, pak Vás potěží že paravány mohou posloužit i jako velkoplošná nástěnka. Přišpendlit na paraván můžete důležité pozmámky, návrhy či fotografie. Jak? Jednoduše běžně dustupnými špandlíky.

Vyberte si paravany ideální právě pro Vaše prostory. Jednotlivé paravány lze modulárně spojovat pomocí spojovacích sloupků. Rozdělení dispozic pracovních míst či dělení mezi jednotlivými pracovními stoly je čistě na Vašich potřebách. Montáž i demontáž paravanů je velmi jednoduchá. Jednotlivé akustické panely jsou se spojovacími sloupky propojeny bajonetovým systémem s pomocí nehož snadno a rychle změníte uspořádání prostor a dispozice prostoru podle aktuálních potřeb.

 KE STAŽENÍ

 PARAMETRY

Šířka: 180.8 cm
Výška 62.5 cm
Hloubka 4.3 cm
Hmotnost 17.10 kg

 VÝHODY

 • efektivní snížení okolího ruchu a pohledů z okolí
 • zvýšení soukromí a celkové koncentrace na práci
 • certifikovaná zkouška akustických vlastností
 • protokol z akustické zkoušky č.: P035–14
 • variabilita uspořádání a rozdělení prostoru podle potřeb
 • možnost řetěžení a napojování dalších paravanů
 • testováno akustickou zkušebnou
 • sendvičový akustický systém
 • možnost špendlení poznámek
 • snadná montáž a demontáž
 • ověřený český výrobce

 VARIANTY & USPOŘÁDÁNÍ PROSTORU

Akustické paravány na hranu stolu

Paravány jsou uchyceny k hraně pracovní desky a jsou určeny k použití u samostatně stojících stolů. S pomocí spojovacích sloupků je lze paravany mezi sebou napojovat průběžně nebo do tvaru L. Přesah paravánu pod stolovou desku je 17,5 cm. Výška paravánu nad pracovní deskou je 42,5 cm. Paravány lze kombinovat s paravány určených na plochu stolu.

Jak vybrat kancelářskou židli?

Akustické paravány na plochu stolu

V případě, že  pracovní místa jsou uspořádány tak, že sedíte proti sobě nebo vedle sebe, ideálním řešením jsou paravány umístěné přímo na pracovní plochu stolů. Tyto paravány nevyžadují žádnou montáž, jednoduše se umístí na stůl, kde poskytnou jak akustické, tak vizuální oddělení. Díky speciálně navrženým spojovacím sloupkům je možné tyto paravány vzájemně propojit, což umožňuje vytvářet livovolné tvary a variace. Výška paravanů nad pracovní deskou činí 42,5 cm, což poskytuje kolegům dostatečný klid a soukromí.

Jak vybrat kancelářskou židli?

Akustické dělící příčky vysoké

Vysoké příčkové paravany o výšce 156,5 cm, poskytují větší možnost soukromí a akustické izolace. Příčkové paravány představují samostatné akustické dělicí prvky, které se od stolových paravanů liší tím, že nejsou přímo spojeny se stoly. Jde o samostatně stojící prvky v prostoru. Vhodné jsou pro dělení pracovních a relaxačních zón či pro vytvoření přepážek. Podobně jako u stolových paravanů, i příčkové paravány lze díky speciálním spojovacím sloupkům a osvědčenému bajonetovému spoji propojovat mezi sebou, což umožňuje vytvářet různé variace např. propojení ve tvaru  T, L nebo X. 

Jak vybrat kancelářskou židli?

Akustické dělící příčky nízké

Nízké příčkové paravany o výšce 118cm. Příčkové paravány představují samostatné akustické dělicí prvky, které se od stolových paravanů liší tím, že nejsou přímo spojeny se stoly. Jde o samostatně stojící prvky v prostoru. Vhodné jsou pro dělení pracovních a relaxačních zón či pro vytvoření přepážek. Podobně jako u stolových paravanů, i příčkové paravány lze díky speciálním spojovacím sloupkům a osvědčenému bajonetovému spoji propojovat mezi sebou, což umožňuje vytvářet různé variace např. propojení ve tvaru  T, L nebo X. 

Jak vybrat kancelářskou židli?

 ZÁRUKA

Nadstandardní 5 let.

 DOPRAVA

Zboží Vám doručíme ZDARMA. Objednávku rádi dopravíme na libovolnou adresu v ČR. Dopravu k Vám zajistíme smluvní přepravní společností.

Zboží si také můžete vyzvednout osobně u nás na showroomu v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně na Praze 4 - Kačerov. Židle a výškově stavitelný stůl Vám rádi odprezentujeme u Vás ve firmě a v případě zájmu zapůjčíme na pár dní k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti prezentace u Vás ve společnosti v termínu, který Vám bude vyhovovat.

U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na showroomu. V opačném případě poprosíme konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Vyzkoušení a prezentace u Vás ve firmě

Rádi byste vyzkoušeli produkty ve firmě nebo poptáváte více kusů a nemáte cestu kolem? Za předem dohodnutých podmínek přijedeme za vámi a vybrané modely vám odprezentujeme a můžete si vyzkoušet jejich vlastnosti přímo u vás na pracovišti.

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Therapia pronájem

Therapia pronájem

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

1. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4.

Osobní odběr u nás máte zdarma.

 

2. Přepravní společnost

Pro zboží, které není nutné přepravovat na paletě nebo zboží dodávané přes naší dopravu Ergo Express, je možné zvolit jednu z vybraných společností: PPL, DPD, GLS, TopTrans, Geis.

Ergo-interier si vyhrazuje právo na změnu dopravce v závislosti na povaze zboží a jeho rozměrech.

Cena dopravy činí 200 Kč vč. DPH u objednávek do 3000 Kč s DPH . Pro objednávky nad 3000 Kč s DPH je doprava ZDARMA

 

3. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě přepravcem DHL. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na +420 737 125 483 | +420 241 485 797 nebo nám zašlete dotaz e-mailem na obchod@ergo-interier.cz

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

 

4. Ergo Express

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. 

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena dopravy je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od prodejny / skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena bez DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

 Platba

1. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

 

2. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou účtujeme poplatek 100 Kč s DPH.

 

3. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží

 • Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (Komerční banka).
 • Jako variabilní symbol prosím uvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 
 • V případě platby předem 50 % s dopravou přepravní společností je účtována dobírka 100 Kč s DPH.

 

4. Platba on-line (sleva 2 %)

Možnost zaplatit on-line kartou nebo přes on-line bankovní tlačítko. Úplný seznam všech on-line platebních metod zde.

Při platbě předem 100 % Vám bude poskytnuta sleva 2 % z ceny zboží.

Službu zajišťuje Comgate. 

 

Sleva dvě procenta

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU