Nejlepší držák monitoru

Na naší pražské prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet hned několi druhů držáků monitorů. S výběrem toho správného pro Vás rádi pomůžeme!

... zobrazit více

Naše stojany pro monitory mají velikou výhodu ve variabilitě nastavení. Díky tomu dokážete nastavit LCD monitor vždy tak, abyste se u práce nemuseli jakkoliv hrbit a měli vždy LCD v úrovni očí. Další výhodou těchto stojanů pro monitory je zajištění dostatečného místa na pracovní ploše, kdy samotný monitor nestojí přímo na stole. Pokud se při dlouhodobé práci rádi opíráte do zadních poloh, což Vám umožní každá dobrá ergonomická židle, jednodušše si přitáhnete LCD monitor na stojanu blíže k Vám a při zpětném posazení vpřed opět LCD odsunete během vteřiny zpátky.

Způsoby uchycení stojanů pro monitory

Naše stojany pro monitory disponují v zásadě dvojím typem uchycení. Jedním z nich je připevnění klasické, kdy je zapotřebí vyvrtat otvor ve stolové desce a následně upevnit skrz desku pomocí šroubu a matice. Toto upevnění je dobré pro pracovní stoly, kde se počítá s dlouhodobým využitím stojanu pro monitor na jednom místě. Pokud potřebujete stojan pro monitor častěji přenášet nebo stěhovat na jiné stoly, doporučujeme uchycení typu na svěrku, kdy v podstatě bez jakéhokoliv nářadí upevníte během pár vteřin stojan na monitor na jakýkoliv stůl.

Showroom

Ergonomický držák monitoru IQ Black pro jeden monitor. Předcházejte bolestem zad a krční páteře se správně nastaveným monitorem. Snadné nastavení výšky, úhlu i vzdálenosti od očí. Univerzální VESA uchycení 75 x 75 mm | 100 x 100 mm. Pro monitory velikosti 17″- 36″ (3 – 12 kg).

Ergonomický držák monitoru IQ White pro jeden monitor. Předcházejte bolestem zad a krční páteře se správně nastaveným monitorem. Snadné nastavení výšky, úhlu i vzdálenosti od očí. Univerzální VESA uchycení 75 x 75 mm | 100 x 100 mm. Pro monitory velikosti 17″- 36″ (3 – 12 kg).

Strana 1 z 1  | 2 Držáků
1

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč
CHCI
10% SLEVU