HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200
HUMANSCALE nosič PC CPU200

HUMANSCALE nosič PC CPU200


Značka: HUMANSCALE

Kód produktu: 447

Závěsný nosič CPU200 je ergonomickým doplňkem vynikající designem a propracovanou konstrukcí pro současné menší počítače pocházející z dílny americké firmy Humanscale.
Šipka Nakonfigurujte si produkt nebo navštivte showroom

Barva

VYBRÁNO
HUMANSCALE CPU200 černo - stříbrná černo - stříbrná
VYBRÁNO
HUMANSCALE CPU200 bílo - stříbrná bílo - stříbrná
Do 5 dní k odběru/expedici
Více kusů v externím skladu
2 458 Kč
2 031 Kč bez DPH

POPIS

Závěsný nosič pro počítač CPU200 pochází z dílny americké firmy Humanscale patřící ke světové špičce v oblasti ergonomie a je jedním z nejoblíbenějších svého druhu na trhu.

Tento nosič byl vyvinut pro současné menší počítačové jednotky a je vhodným ergonomickým pracovním doplňkem každého pracovitě. Zajišťuje bezpečnou polohu počítače pod pracovní deskou, která ho chrání vůči nadměrnému prášení a zpřístupní prostor pod nosičem pro úklid.

Nosič je otočný o 360o a přístupný posuvem ve vodící drážce. Tato konfigurace umožňuje neomezeno obsluhu zejména přístup k portům bez nutnosti manipulace s počítačem. Maximální zatížení na závěs je až 22 kg.

PARAMETRY

Materiál ocel, hliník
Šířka 2,5 - 12 cm
Výška 12 - 30 cm
Maximální zatížení na nosič 7 kg

CPU200 se může pochlubit propracovaným inovativním designem spolu s robustní kvalitní konstrukcí. Vyráběn je ve dvou barevných kombinacích bílo-stříbrné a černo-stříbrné. Závěs je vyroben převážně z oceli a hliníku.

Tento výrobek získal v průběhu let řadu ocenění (Buildings Magazine Innovations Awards – Citation of Excellence, Green Dot Awards – Honorable Mention, IIDEX/NeoCon Canada Innovations Awards – Gold).

SPECIFIKACE

 • Výrobcem americká firma Humanscale patřící k světové špičce v oblasti ergonomie
 • Ergonomický pracovní doplněk pracoviště
 • Snadný a lehký posuv nylonem potaženého jezdce ve vodící dráze
 • Otáčení o 360° pro snadný přístup ke kabelům a portům
 • Dvě barevné kombinace (bílo-stříbrná, černo-stříbrná)
 • Spodní a vrchní dotykové plochy potažené jemnou gumou
 • Rozpěra pojízdné lišty umožňuje instalaci a demontáž bez použití nářadí
 • Individuální nastavení pro širokou škálu PC
 • 100% recyklovatelný hliník
 • Může přispět k zisku množství kreditů LEED-CI, -NC a -EB
 • 10let záruka

ZÁRUKA

Nadstandardní záruka 10let.

DOPRAVA

Zboží Vám doručíme ZDARMA. Objednávku rádi dopravíme na libovolnou adresu v ČR. Dopravu k Vám zajistíme smluvní přepravní společností.

Zboží si také můžete vyzvednout osobně u nás na showroomu v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně. Židle a některé další výrobky si můžete od nás také nezávazně a zdarma na několik dní zapůjčit a otestovat u vás doma, či ve firmě. Podmínkou je vlastní odvoz a složení vratné zálohy ve výši 50 % z ceny zapůjčeného vzorku v hotovosti na prodejně. Pokud se jedná o firmu, nemusíte k nám, ale za předem dohodnutých podmínek my přijedeme za vámi, židle přivezeme a odprezentujeme u vás a vybrané modely vám zapůjčíme k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti testování či zápůjčky. U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na prodejně. V opačném případě je nutné, konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

I. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4. Osobní odběr objednávek z e-shopu je možný od pondělí do čtvrtka v čase od 16:00 do 18:00 hod. Jiné termíny odběru jsou možné po předchozí domluvě. 

II. Přepravní společnost

Pokud se na zboží nevztahují podmínky dopravy zdarma a nejedná se o nadrozměrné zboží nebo zboží na paletě, je účtován poplatek za dopravu 150 Kč s DPH (124 Kč bez DPH). Společnost Ergo Interier si vyhrazuje právo na výběr nejvhodnějšího přepravce podle typu objednaného zboží a služeb.

III. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě. Cena dopravy je 660 Kč bez DPH (799 Kč s DPH). Na nadrozměrné zboží se navztahuje doprava zdarma. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat.

IV. Ergo Express

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena doprava je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena vč. DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR. Doprava ZDARMA se nevztahuje na nadrozměrné zboží nebo zboží, které je nutné přepravovat na paletě.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. Při dopravě ZDARMA si dodavatel vyhrazuje právo na změnu dopravce


 Platba

I. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

II. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou, účtujeme poplatek 50 Kč vč. DPH (41 Kč bez DPH).

III. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytunta sleva 2 % z ceny zboží. 

Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (komerční banka).

Jako variabilní symbol úvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 

Sleva dvě procenta