Produtky MAYER

MAYER CZ, spol. s r.o. je český výrobce sedacího nábytku, který se specializuje na výrobu kvalitních židlí i stolů. Tato společnost byla založena v roce 1996 jako výhradní prodejce produktů Mayer Sitzmöbel pro Českou a Slovenskou republiku s právem licenční výroby v Novém Jičíně.

Výrobce MAYER CZ, spol. s r.o. je známý svou vysokou kvalitou, dlouho životností produktů, precizním čalouněním a letitou tradicí vlastní výroby. Všechny  výrobky Mayer jsou značkové a mají standardní záruku  3-5let. Mezi hlavní produktové řady patří dětské rostoucí židle Mayer, lékařské židle do zdravotnictví, dispečerská křesla pro 24h provozy a ergonomické kancelářské židle a balanční stoličky.

Dětské rostoucí židle Mayer

Výrobce Mayer nabízí široký sortiment rostoucích dětských židlí, které splňují veškeré požadavky ergonomického sezení během růstu  Vašeho dítěte. Tyto židle jsou určeny pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm, při maximálním zatížení 100 kg.

Kromě dětských rostoucích židlí vyrábí Mayer i dětské rostoucí stoly do dětských pokojů.

Lékařské židle Mayer

Mayer také vyrábí lékařské židle, které jsou určeny pro zdravotnické, rehabilitační a laboratorní prostory. Tyto židle jsou navrženy tak, aby byly funkční a pohodlné i pro dlouhodobé sezení. Pro zdravotnické a lékařské prostředí doporučujeme vybírat židle a stoličky výhradně v čalounění určeném pro zdravotniství - látky Silvertex, Lima.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 2203 61 s vysokým pístem. Výškově stavitelná zádová opěrka. Opora pro nohy součástí kříže. Určeno ke stolům výšky 76 - 90 cm. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1207 se širokým sedlovým sedákem. Hliníkový kříž, možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1207 Dent se širokým sedlovým sedákem. Hliníkový kříž. Vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 se naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříž. Možnost volby vyššího pístu. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma
Showroom

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 Dent s naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříž, vysoký píst s kruhovou oporou nohou. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Otočná výškově stavitelná stolička Medi 1213 Clean s naklopitelným sedlovým sedákem. Hliníkový kříže. Nožní aretace výšky. Český výrobce. Odolné a omyvatelné potahy Silvertex a Lima vhodné do zdravotnictví.

Doprava Zdarma

Zdravotnická otočná židle Prime Mesh 2302 v bílém provedení, bílý síťovaný opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická otočná židle Prime Mesh 2301 v bílém provedení, bílý polymerový opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 252 v bílém provedení, bílý síťovaný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 251 v bílém provedení, bílý polymerový opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická otočná židle Prime Mesh 2303 v bílém provedení, střední čalouněný opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická otočná židle Prime Mesh 2304 v bílém provedení, vysoký čalouněný opěrák s opěrkou hlavy. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 253 v bílém provedení, čalouněný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická a kancelářská otočná židle Prime Mesh 2302 v černém provedení, černý síťovaný opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická a kancelářská otočná židle Prime Mesh 2301 v černém provedení, černý polymerový opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 252 v černém provedení, černý síťovaný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 251 v černém provedení, černý polymerový opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická a kancelářská otočná židle Prime Mesh 2303 v černém provedení, střední čalouněný opěrák. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická a kancelářská otočná židle Prime Mesh 2304 v černém provedení, vysoký čalouněný opěrák s opěrkou hlavy. Synchronní mechanika s nastavením hloubky sedáku. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Zdravotnická návštěvní a jednací židle Prime Mesh 253 v černém provedení, čalouněný opěrák. Pérová konstrukce, područky. Český výrobce.

Doprava Zdarma

Lékařské křeslo Studio5 24S1 F5 s vysokým opěrákem. Elegantní, robustní konstrukce v chromovém provedení. Integrované područky v základu. Designový chromový kříž. Přední český výrobce Medical sortimentu. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Lékařské křeslo Studio5 24S2 F5 se středně vysokým opěrákem. Elegantní, robustní konstrukce v chromovém provedení. Designový chromový kříž. Přední český výrobce Medical sortimentu. Prodloužená záruka 5 let.

Doprava Zdarma

Dětský pojízdný kontejner Mayer 32W8 30 464 se zámkem slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva kostry bílá, dekor vrchní části růžový Aquaclean.

Doprava Zdarma

Universální pojízdné kovové kontejnery 30 464 Mayer slouží nejen jako úložné mobilní prostory ale i na sezení. Barva korpusu stříbrná, sedací plocha čalouněná. Centrální zamykání, dvě zásuvky, dělící přepážka 1ks v základu.

Kategorie
Filtr
Podle ceny

 Proč nakupovat v Ergo Interieru?

Tradice
Tradice od roku 2003
Podporujeme české výrobce
Podporujeme české výrobce
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna a showroom
Tradice
Doprava zdarma
Pro nákup nad 3000 Kč