Doprava Zdarma Showroom
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo
ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo

ALBA dětský rostoucí stůl Fuxo


Značka: ALBA

Kód produktu: 591

Cenově dostupný rostoucí dětský stůl Fuxo od českého výrobce Alba je vhodný pro děti již od 4 let. Rostoucí stůl FUXO poroste a přizpůsobí po celou dobu růstu Vašeho dítěte.
Šipka Nakonfigurujte si produkt nebo navštivte showroom

Barva

VYBRÁNO
ALBA Fuxo růžová Dětský rostoucí stůl ALBA, růžové provedení.
VYBRÁNO
ALBA Fuxo modrá Dětský rostoucí stůl ALBA, modré provedení.
Dodání 2-4 týdny
Zakázková výroba
6 038 Kč
4 990 Kč bez DPH

POPIS

Dětský rostoucí stůl FUXO vyniká zejména rozsahem nastavení výšky pracovní plochy. Výšku stolu je možné nastavit od 56 - 80 cm. Dětský stůl během chvíle nastavíte do výšky standardního pracovního stolu.

Rostoucí stůl od Českého výrobce ALBA se vyrábí se ve dvou provedení. Bílé lamino v kombinaci s modrými plastovými doplňky pro kluky. Bílé lamino v kombinaci s růžovými plastovými doplňky pro holčičky.

Velký rozsah výškového nastavení 56-80 cm zajišťuje zdravé sezení pro vaše dítě až do dospělého věku. Správné nastavení výšky je důležité pro zdravý vývoj páteře, dítě se také lépe soustředí a vydrží u práce déle.

Výška stolu se nastavuje pohodlně a plynule pomocí kličky variabilně z levé nebo z pravé strany stolu. Bezpečné a současně plynulé sklopení pracovní desky do roviny zajišťuje hydraulický píst, umístěný pod vyklápěcí částí stolové desky.

Naklápěcí i vodorovná stolová deska je vyrobena z bílého lamina o tloušťce 18 mm. Teleskopická podnož je kovová bílá s plastovými ochrannými kryty.

Bezpečnost dítěte je zajištěna bezpečnostními prvky jako jsou zakulacené rohy pracovní desky, oblé plastové kryty nohou a píst tlumící naklápěcí část desky proti přivření prstů

Stoly se dodávají v demontovaném stavu.

PARAMETRY

Rozměry psací desky 119 x 59 cm
Tloušťka psací desky 18 mm
Úhel naklopení psací desky 0 - 60°
Výška zdvihu 56 - 80 cm
Barva kovových nohou bílá
Dekor hlavní plochy bílá
Lemy a plastové patičky modrá/růžová
Hmotnost 31 kg

SPECIFIKACE

  • Splnění ergonomických požadavků už pro věk 4-5 let
  • Výběr ze dvou barevných variant
  • Příznivý poměr ceny s užitnými vlastnostmi výrobku
  • Komfortní nastavení výšky pomocí kličky
  • Velký rozsah nastavení výšky 56-80 cm
  • Nadstandardní 5 letá záruka

ZÁRUKA

Nadstandardní 5 let.

DOPRAVA

Židli si můžete osobně převzít (ale i nezávazně vyzkoušet) v naší kamenné prodejně v Praze.

 Vyzkoušení a zapůjčení

Řadu výrobků si před zakoupením můžete nezávazně vyzkoušet a ověřit si jejich vlastnosti v naší kamenné prodejně. Židle a některé další výrobky si můžete od nás také nezávazně a zdarma na několik dní zapůjčit a otestovat u vás doma, či ve firmě. Podmínkou je vlastní odvoz a složení vratné zálohy ve výši 50 % z ceny zapůjčeného vzorku v hotovosti na prodejně. Pokud se jedná o firmu, nemusíte k nám, ale za předem dohodnutých podmínek my přijedeme za vámi, židle přivezeme a odprezentujeme u vás a vybrané modely vám zapůjčíme k testování.

V případě zájmu o zapůjčení či vyzkoušení na prodejně, využijte elektronický formulář u Vámi vybraného produktu nebo kontaktuje naše obchodní oddělení. Náš prodejce s Vámi dohodne termín a podrobnosti testování či zápůjčky. U zboží označeného nálepkou showroom Vám garantujeme okamžitou dostupnost produktu pro vyzkoušení na prodejně. V opačném případě je nutné, konzultovat dostupnost zboží s naším obchodním oddělením. Pro více informací o vyzkoušení, testování či zapůjčení nás můžete kontaktovat na tel. +420 241 485 797 nebo mailem na obchod@ergo-interier.cz

Otevírací doba

Pondělí 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Úterý 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Středa 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Čtvrtek 9:30 – 13:00 a 14:00 – 18:00
Pátek 8:00 – 13:00 a 14:00 – 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Vyplněte Vaši žádost o testování nebo zapůjčeni

Vyberte prosím jednu z možností:

 Doprava

I. Osobní odběr

Převzetí na naší Pražské pobočce s adresou Pod Dálnicí 957/5 Praha 4. Osobní odběr objednávek z e-shopu je možný od pondělí do čtvrtka v čase od 16:00 do 18:00 hod. Jiné termíny odběru jsou možné po předchozí domluvě. 

II. Přepravní společnost

Pokud se na zboží nevztahují podmínky dopravy zdarma a nejedná se o nadrozměrné zboží nebo zboží na paletě, je účtován poplatek za dopravu 150 Kč s DPH (124 Kč bez DPH). Společnost Ergo Interier si vyhrazuje právo na výběr nejvhodnějšího přepravce podle typu objednaného zboží a služeb.

III. Doprava na paletě (nadrozměrné zboží)

Zboží je přepravováno na paletě. Cena dopravy je 660 Kč bez DPH (799 Kč s DPH). Na nadrozměrné zboží se navztahuje doprava zdarma. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme vlastní dopravu s možností montáže. Pro bližší informace a cenu nás neváhejte kontaktovat.

IV. Ergo Express

Jedná se o dopravu firemními vozy či smluvními dopravci. Je nabízena pouze u větších zakázek nebo u vybraných produktů. Cena doprava je vypočítána na základě vzdálenosti dodací adresy od skladu, dle tarifních sazeb.

tarif vzdálenost cena vč. DPH
T 1 do 20km 300 Kč
T 2 20 - 40 km 600 Kč
T 3 od 40 km 24 Kč/km

Doprava zdarma

Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč vč. DPH máte dopravu zboží ZDARMA po celé ČR. Doprava ZDARMA se nevztahuje na nadrozměrné zboží nebo zboží, které je nutné přepravovat na paletě.

Doprava ZDARMA neodprošťuje od případného poplatku za dobírku.

Při použití dopravy našimi firemními vozy (Ergo Express) se cena stanovuje individuálně v nabídce podle typu, objemu zakázky, či počtu ujetých km. Při dopravě ZDARMA si dodavatel vyhrazuje právo na změnu dopravce


 Platba

I. Hotově nebo kartou na prodejně

Hotovnostní platba v CZK je možná na prodejně Pod Dálnicí 957/5, Praha 4. Na prodejně přijímáme platební a kreditní karty.

II. Dobírkou

Při převzetí zboží. Při platbě dobírkou, účtujeme poplatek 50 Kč vč. DPH (41 Kč bez DPH).

III. Platba bankovním převodem (sleva 2 %)

Předem zálohovou fakturou. Dle typu zboží předem 50 % nebo 100 % z ceny zboží. Při platbě předem 100 % Vám bude poskytunta sleva 2 % z ceny zboží. 

Platba na účet číslo: 19-9132610207/0100 (komerční banka).

Jako variabilní symbol úvádějte číslo objednávky (není-li uvedeno jinak). 

Sleva dvě procenta